Apple iMac 21.5 with Retina 4K (MK452)

Гарантія
Офіційна гарантія від виробника.
— Додаткова гарантія від магазину.
— Також ви можете обрати пакет річної гарантії при оформленні замовлення.
Оплата
— Оплата банківською картою або готівкою в магазині. — Оформлення кредиту.
Доставка
— Безкоштовна доставка Новою Поштою у всі міста України.
— Самовивіз з пукнту видачі:
Львів, Луцьк, Ужгород, Житомир, Хмельницький, Київ, Харків, Одеса.
$1 498,99
43 021 грн. Миттєва покупка
Короткий опис Apple iMac 21.5 with Retina 4K (MK452)

iMac Retina - новий виток в області технологій

Головною новиною осіннього показу від компанії Apple став iMac with Retina. Це дійсно революційний продукт, в порівнянні з яким, iPad не виглядає таким серйозним. Враховуючи, що дисплеїв з розширенням не є так багато на ринку, у компанії Apple вирішили піти ще далі, представивши модель з таким розширенням.


Дисплей

Як і раніше, у лінійці iMac є 2 модельних ряди, а саме 21.5" та 27" моделі. До того ж є різні варіанти комплектації, котрі будуть відрізнятись швидкістю роботи. Найбільших змін у цьому році зазнав саме дисплей. Це дуже зручно, скажімо, для відеомонтажу. Якість кольору та картинки - просто захмарна. Будь-який фільм (звісно з таким розширенням) буде виглядати фантастично на такому дисплеї. Обробка фото і відео буде набагато зручнішою.

Ось як про дисплей висловився один з російських журналістів: "Экран прикрыт стеклянной пластиной с зеркально-гладкой поверхностью, и, судя по отражению в нем объектов, имеет очень эффективный антибликовый фильтр. В итоге сохраняется очень высокая четкость изображения, разумеется, нет никакого «кристаллического» эффекта (локальной вариации яркости) и отражения в экране не мешают работе. Правда, заметность загрязнений на поверхности экрана несколько возрастает, так как они меняют отражающие свойства внешней поверхности. Воздушного промежутка между слоями экрана нет. Также нам показалось, что поверхность экрана имеет слабые олеофобные (жироотталкивающие) свойства, так как вроде бы следы от пальцев удаляются чуть легче, а появляются с меньшей скоростью, чем в случае обычного стекла."

У порівнянні з 4к на ПК під управлінням Windows, де за 1 піксель відповідає 3, тобто сама система не може видати таке розширення, то у iMac такої проблеми нема, тут 1 пікселю відповідає 1 піксель, або 3 субпікселя (RGB).

Передача білого кольору наближена до ідеалу. Чорний також рівномірний, аналогічно як підсвічування. Проте є монітори з кращим відображенням чорного кольору для IPS матриць.


Дизайн

Дизайн залишився таким, як і був. Ще з 2012 року компанія Apple не змінювала дизайн модельного ряду iMac. Так і вийшло цього разу. Габарити також не змінились, навіть при виключеному дисплеї не можливо знайти різницю між новим та старим пристроєм. Рамки, кольори, все це залишилось як і моделі попереднього року. Дивно, що з збільшенням розширення, не виросла товщина корпусу. Ось за це потрібно подякувати.

Щодо роз'ємів на корпусі, то тут повний паритет з попередньою версією iMac: 2x Thunderbolt, 4x USB 3.0, Ethernet, слот для карти пам'яті та аудіо 3,5 мм.


OS Yosemite

iMac працює на новій версії OSX Yosemite. "Фішка" нової ОС - плоский дизайн, котрий перейняв дизайн у iOS 7 та вище. Комусь не подобається, комусь - ні, але те, зо система виглядає свіжою - залишається фактом. Також з'явились нові функції: нова панель повідомлень, iCloud Drive, покращений пошук та краща інтеграція з iOS.

Однією з нових функцій став режим Continuity. Він дозволяє синхронізувати дзвінок, смс, веб-сторінки, поточні задачі у реальному часу Mac з iPhone та навпаки. Для цього потрібно знаходитись в одній мережі Wi-Fi.

Після цих всіх змін, система відчувається по-новому. OSX та iOS стали як одне ціле та доповнюють один одного.


Висновки

iMac Retina став логічним покращенням попередньої моделі. Але не потрібно забувати, що це революційне покращення. Можна точно сказати, що це найкращий моноблок на ринку та один з кращих дисплеїв, котрі ми бачили. А купити дане чудо техніки можна у нас на сайті за найкращою ціною.

Характеристики Apple iMac 21.5 with Retina 4K (MK452)
 • Розширення 4096 ✕ 2304 пікселів
 • Діагональ 21 дюйм
 • Retina Так
 • Процесор Чотирьохядерний процесор Intel Core i5 з тактовою частотою 3.1 ГГц (прискорення Turbo Boost до 3.6 ГГц)
 • Відеокарта Intel Iris Pro Graphics 6200
 • Оперативна пам'ять 8GB
 • Накопичувач 1TB (HDD)
 • Камера FaceTime HD камера
 • Роз'єми USB 3.0 x4, Thunderbolt x2, Mini DisplayPort, Ethernet
 • Модулі Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.0
 • Габарити 52.8 см ✕ 45 см ✕ 17.5 см, вага 5.68 кг
 • Рік випуску 2016

Теги: Ябко Apple купити техніку Apple Львів купити техніку Apple Луцьк магазин apple львів магазин apple луцьк магазин apple ужгород Apple iMac Купить iMac Львов Купить iMac Ужгород Купити iMac Львів Купити iMac Ужгород Купити iMac Луцьк iMac Lviv iMac Uzhorod iMac Lutsk iMac Львів iMac Ужгород iMac Луцьк iMac Львов iMac Луцк iMac Купити Львів iMac Купити Ужгород iMac Купити Луцьк iMac Купить Львов iMac Купить Ужгород iMac Купить Луцк iMac Buy Lviv iMac Buy Uzhorod iMac Buy Lutsk Купить iMacЛуцк Ціна iMac Цена iMac Огляд iMac Обзор iMac Характеристики iMac iMac Jabko iMac Ябко iMac 21 Lviv iMac 21 Uzhorod Apple iMac 21 iMac 21 Lutsk iMac 21 Львів iMac 21 Ужгород iMac 21 Луцьк iMac 21 Львов iMac 21 Луцк iMac 21 Купити Львів iMac 21 Купити Ужгород iMac 21 Купити Луцьк iMac 21 Купить Львов iMac 21 Купить Ужгород iMac 21 Купить Луцк iMac 21 Buy Lviv iMac 21 Buy Uzhorod iMac 21 Buy Lutsk Купити iMac 21 Львів Купити iMac 21 Ужгород Купити iMac 21 Луцьк Купить iMac 21 Львов Купить iMac 21 Ужгород Купить iMac 21 Луцк Ціна iMac 21 Цена iMac 21 Огляд iMac 21 Обзор iMac 21 Характеристики iMac 21 iMac 21 Jabko iMac 21 Ябко

Відгуки Apple iMac 21.5 with Retina 4K (MK452)

Оставьте отзыв об этом товаре первым!

Характеристики Apple iMac 21.5 with Retina 4K (MK452)
 • Розширення 4096 ✕ 2304 пікселів
 • Діагональ 21 дюйм
 • Retina Так
 • Процесор Чотирьохядерний процесор Intel Core i5 з тактовою частотою 3.1 ГГц (прискорення Turbo Boost до 3.6 ГГц)
 • Відеокарта Intel Iris Pro Graphics 6200
 • Оперативна пам'ять 8GB
 • Накопичувач 1TB (HDD)
 • Камера FaceTime HD камера
 • Роз'єми USB 3.0 x4, Thunderbolt x2, Mini DisplayPort, Ethernet
 • Модулі Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.0
 • Габарити 52.8 см ✕ 45 см ✕ 17.5 см, вага 5.68 кг
 • Рік випуску 2016
Відгуки Apple iMac 21.5 with Retina 4K (MK452)

Оставьте отзыв об этом товаре первым!

Порівняння