Apple iPhone 6 64Gb (Gold)

Гарантія
Офіційна гарантія від виробника.
— Додаткова гарантія від магазину.
— Також ви можете обрати пакет річної гарантії при оформленні замовлення.
Оплата
— Оплата банківською картою або готівкою в магазині. — Оформлення кредиту.
Доставка
— Безкоштовна доставка Новою Поштою у всі міста України.
— Самовивіз з пукнту видачі:
Львів, Луцьк, Ужгород, Житомир, Хмельницький, Київ, Харків, Одеса.
Додаткові послуги
$615,68
17 670 грн. Миттєва покупка
Короткий опис Apple iPhone 6 64Gb (Gold)

iPhone 6 став не просто більше, але й краще в усіх відношеннях. Більший, але при цьому тонший. Більш потужний, але дивно енергоефективний. З гладкою металевою поверхнею, плавно переходить в новий дисплей Retina HD. Це одна безперервна форма, де апаратна платформа і програмне забезпечення працюють в унісон, створюючи нове покоління iPhone, краще, ніж будь-коли.

Інноваційний дизайн.

Розробка iPhone з великим, більш просунутим дисплеєм означала переосмислення використовуваних концепцій дизайну. Обтічний профіль iPhone 6, що плавно переходить зі скла в метал, подарує абсолютно нові відчуття при взаємодії з ним. Таким чином, при більшому дисплеї iPhone 6 відчувається ще краще, не порушуючи ергономіку.

Надзвичайно потужний. Надзвичайно ефективний.

Процесор A8 з 64-бітної архітектурою і співпроцесором руху M8. Датчик ідентифікації по відбитку пальця. Абсолютно нова камера, яка стала ще швидше. Операційна система, розроблена спеціально для 64-бітної архітектури. Новий процесор смартфона iPhone 6 на 20% могутніше процесора попереднього покоління, графічна потужність зросла на 50%! Енергоефективність підвищена на 50%, а час автономної роботи збільшився на кілька годин в залежності від сценарію використання. З усіма цими функціями iPhone 6 просто випереджає свій час.Камера, яка змінила фотографії тепер робить те ж саме для відео.

Все більше людей використовують камеру мобільного пристрою як основний інструмент створення знімків в повсякденному житті, тому інженери компанії Apple вирішили поліпшити її й істотно розширили функціонал. Тепер iSight камера має новий датчик, здатний записувати 1080p HD відео як при 60 кадр/с, так і уповільнений рух при 240 кадр/с. Таким чином Ви отримуєте більше функцій для зйомки відео.


HD-дисплей Retinа

Retina HD - це найтонші і високотехнологічні дисплеї Multi-Touch, коли-небудь створені для iPhone- діагоналлю 5,5 і 4,7 дюйма. Їхня особливість - у повному охопленні колірного простору sRGB і контрастності 1400: 1. Дозвіл екрану складає 1334х750 пікселів, щільність - 326 ppi.

Характеристики Apple iPhone 6 64Gb (Gold)
  • Колір Gold
  • Діагональ дисплею 4.7 дюйм
  • Модель iPhone 6
  • Вбудована пам'ять 64 ГБ
Відгуки Apple iPhone 6 64Gb (Gold)

Оставьте отзыв об этом товаре первым!

Характеристики Apple iPhone 6 64Gb (Gold)
  • Колір Gold
  • Діагональ дисплею 4.7 дюйм
  • Модель iPhone 6
  • Вбудована пам'ять 64 ГБ
Відгуки Apple iPhone 6 64Gb (Gold)

Оставьте отзыв об этом товаре первым!

Порівняння