iPhone 6S 16GB (Rose Gold)

Гарантія
Офіційна гарантія від виробника.
— Додаткова гарантія від магазину.
— Також ви можете обрати пакет річної гарантії при оформленні замовлення.
Оплата
— Оплата банківською картою або готівкою в магазині. — Оформлення кредиту.
Доставка
— Безкоштовна доставка Новою Поштою у всі міста України.
— Самовивіз з пукнту видачі:
Львів, Луцьк, Ужгород, Житомир, Хмельницький, Київ, Харків, Одеса.
Нет в наличии
Додаткові послуги
$0
0 грн. Миттєва покупка
Короткий опис iPhone 6S 16GB (Rose Gold)

iPhone 6s — причини купити саме його

Apple завжди представляє закінчений продукт, який не потрібно допрацьовувати. З iPhone відбувається дещо інакше. Є версія без букви “s”, саме вона є етапом змін в дизайні, формах чи технологіях, на ній “обкатують” всі зміни. Версія з буквою — виправлення помилок та суперечливих моментів. Цей раз не став виключенням.


Користування починається з екрану

Перше, що потрібно відмітити у новинці — екран, оскільки він займає найбільшу частину і це те, з чим ви постійно взаємодієте. Він тут надзвичайно високої якості. Діагональ не змінилась у порівнянні з iPhone 6, становить вона 4.7”. Розширення аналогічне — 1334 х 750 пікселів.

Екран тут крутий. Він приємніший ніж в 6. Передача кольорів, насиченість та контраст на дуже високому рівні. Технологія виготовлення матриці IPS, тобто чорний не повністю чорний, але реалістичність кольорів класна.

Окремо можна виділити 3D Touch. Ця технологія призначена для взаємодії користувача з системою не лише за рахунок дотиків та рухів, а й за рахунок сили дотику. Можна викликати додаткові функції завдяки силі тиску на екран. Це може бути ліхтарик, швидке селфі чи перехід в налаштування. Доволі спірна функція, оскільки окрім Apple її мають впровадити інші виробники.


Швидкість гідна медалі

Що тут точно змінили, так це швидкість роботи. Новий процесор Apple A9 просто на “голову вищий” за чіп, який використовується в iPhone 6. Анімація стала набагато чіткіша та без ривків. Швидкість запуску програм та обробки інформації, на мій погляд, зросла в 2 рази.

Наступна відмінність полягає в оперативній пам’яті. Її тепер 2GB. Дякуючи такому об’єму, можна без проблем запускати і не виключати багато ігор та програм, дуже багато. Хотів би зауважити, що деякі програми працювали в “фоні” 2 дні.

Швидкість роботи Touch ID також зросла приблизно в 2 рази. Достатньо на долі секунди доторкнутись до сканера, а телефон вже розблоковано. Точність також зросла.

Конструкція

Форма, розмір залишились не змінними. Матеріал дещо змінився. Так, це і далі алюміній, але тепер сплав 7000 серії. Apple почала використовувати його через проблеми з корпусом у iPhone 6 Plus, котрий в свою чергу легко гнувся. Вага при цьому дещо зросла, але тепер телефон відчувається більш надійно.

Окрім нового сплаву, компанія додала новий колір — Rose Gold (рожеве золото). Дуже романтичний колір, який підійде для прекрасної половини людства. Усе решту залишилось таким, як і було раніше.

Чітка камера

Окрім швидкості роботи, дуже зросла якість камери. Саме розширення камери виросло з 8MP до 12MP. Чіткість на фото відповідно зросла в рази. Але не єдиними “мегапікселями” хороша ця камера. Апертура з 2.6 стала 2.2, тобто якість фото в темноті стане краща.

Фото з такої камери автоматично стають шедеврами. Не потрібно нічого налаштовувати, 1 дотик і все готово.

Фронтальна камера аналогічно “підросла”. З 1.3MP до 5MP. З'явився фронтальний спалах, котрий зробить яскравішим ваше фото при поганій освітленості.

Чи варто оновлюватись?

Цілком логічне питання, враховуючи те, що вони виглядають однаково. Але я можу сказати точно — так. Краща камера, краща швидкість роботи, все тут набагато краще. В свою чергу я нагадую, що у нас можна купити і інші версії пристрою: iPhone 5s, iPhone 7, iPhone 7 Plus.

iPhone 6s купити у містах Івано-Франківськ, Львів, Луцьк, Ужгород, Житомир, Хмельницький можна у магазині Ябко з найкращою ціною та знижкою!

Характеристики iPhone 6S 16GB (Rose Gold)
 • Об'єм пам'яті 16GB
 • Фронтальна камера 5MP
 • Основна камера 12MP
 • Оперативна пам'ять 2GB
 • Процесор A9
 • Розширення екрану 1334 x 750
 • Діагональ екрану 4.7"
 • Рік випуску 2015
 • Модель iPhone iPhone 6s
 • Колір Rose

Теги: Ябко Apple Івано-Франківськ Apple Франківськ Епл Івано-Франківськ Епл Форанківськ Магазин Apple Івано-Франківськ Магазин Apple Франківськ Магазин Епл Івано-Франківськ Магазин Епл Франківськ iPhone 6s Івано-Франківськ iPhone 6s купити Івано-Франківськ iPhone 6s купити дешево Івано-Франківськ iPhone 6s дешево Івано-Франківськ iPhone 6s Франківськ iPhone 6s купити Франківськ iPhone 6s купити дешево Франківськ iPhone 6s дешево Франківськ Айфон 6с Івано-Франківськ Айфон 6с купити Івано-Франківськ Айфон 6с купити дешево Івано-Франківськ Айфон 6с дешево Івано-Франківськ Айфон 6с Франківськ Айфон 6с купити Франківськ Айфон 6с купити дешево Франківськ Айфон 6с дешево Франківськ

Відгуки iPhone 6S 16GB (Rose Gold)

Оставьте отзыв об этом товаре первым!

Характеристики iPhone 6S 16GB (Rose Gold)
 • Об'єм пам'яті 16GB
 • Фронтальна камера 5MP
 • Основна камера 12MP
 • Оперативна пам'ять 2GB
 • Процесор A9
 • Розширення екрану 1334 x 750
 • Діагональ екрану 4.7"
 • Рік випуску 2015
 • Модель iPhone iPhone 6s
 • Колір Rose
Відгуки iPhone 6S 16GB (Rose Gold)

Оставьте отзыв об этом товаре первым!

Порівняння