7 прихованих можливостей Apple Watch

9 февраля 2018

Дисплей, що може розпізнавати силу натискання — став однією з головних особливостей Apple Watch. При цьому значна кількість користувачів просто-напросто забуває про існування цієї особливості або не завжди знає, де її можна застосувати у реальному житті. Отож, ми вирішили розповісти про невідомі можливості технології Force Touch на смарт-годинниках Apple Watch.

Видалення нагадувань

Напевне, знайома багатьом ситуація, що “центр сповіщень” в годинниках Apple, перетворюється в нескінченний список нагадувань і повідомлень. І від них хочеться якнайшвидше позбутися. Щоб не витрачати час і не видаляти їх по одному, можна просто сильніше натиснути на дисплей і задіяти кнопку, що з'явилася — «Очистити все».

Створення та видалення циферблатів

У Apple Watch можна створювати персоналізовані циферблати. Для цього потрібно відкрити програму «Фото», вибрати знімок, що вам подобається і сильніше натиснути на дисплей. Згодом залишається лише натиснути на кнопку, що з'явилася — «Створити циферблат».

Швидкі повідомлення

Багато власників Apple Watch не здогадуються, що годинник дозволяє не тільки читати повідомлення, але й легко відповідати на них. Якщо зайти у програму «Повідомлення» або «Пошта» і натиснути на дисплей, то з'явиться кнопка «Нове повідомлення». Повідомлення можна надрукувати або надиктувати і відправити адресату.

Стрімінг музики за допомогою AirPlay

Ті, у кого є Apple Watch, скоріш за все слухають музику через Bluetooth-навушники. При цьому багато хто навіть не підозрюють, що улюблені пісні можна транслювати на будь-яку колонку, яка підтримує AirPlay. Для цього потрібно відкрити плеєр, натиснути на дисплей і натиснути на кнопку AirPlay.

Відправка геопозиції

За допомогою Apple Watch можна швидко поділитися своїм місцезнаходженням. Для цього потрібно відкрити програму «Повідомлення», відкрити чат і натиснути на дисплей. З'явиться приховане меню з додатковими опціями. Серед них є кнопка, яка відправляє геолокацію співрозмовнику.

Відображення прогнозу погоди

Стандартний додаток «Погода» показує прогноз та ймовірність випадання опадів на весь день. Якщо натиснути на дисплей, то з'являться меню з іншими режимами перегляду погоди. Наприклад, погодинний прогноз.

Дистанційне керування камерою

Часто Apple Watch використовують для управління камерою на iPhone. Та далеко не всі знають, що так само можна включити HDR-режим, спалах і навіть функцію Live Photo. Досить натиснути на дисплей годинника, коли запущено додаток «Камера».

Це далеко не всі можливості Force Touch в Apple Watch. Майже в кожному додатку ховаються додаткові функції і меню. Достатньо лише злегка натиснути на дисплей і можливості годинника значно зростуть.