Компанія Apple збирається придбати Shazam

10 декабря 2017

Чергова новина від TechCrunch - видання повідомило про те, що компанія Apple збирається купити сервіс Shazam. Самі представники обох компаній відмовилися давати будь-які коментарі з приводу угоди. Журналісти TechCrunch вважають, що усі подробиці будуть відомі вже наступного понеділка.

Shazam - це популярний додаток серед користувачів смартфонів, що створений для розпізнавання треків, які звучать в кіно, на радіо або в кафе, за допомогою мікрофона самого пристрою. Кілька років тому Apple інтегрувала частину функцій програми в фірмову помічницю Siri.

Компанія Shazam була заснована в 1999 році і з тих пір заробила більше 143,5 мільйона доларів. У 2015 році її оцінили в мільярд доларів. Та навіть при такій високій оцінці Apple заплатить за неї набагато менше - близько 401 мільйона доларів.

Подібна покупка допоможе Apple не лише вдосконалити свій музичний сервіс, інтегрувавши функції Shazam у вбудований стандартний плеєр. Можливо, корпорація захоче впровадити дуже зручну функцію фонового розпізнавання музики. Схожі можливості вже з'явилися в смартфонах Google Pixel 2 і Pixel 2 XL.