Apple опублікувала повний список автомобілів з підтримкою CarPlay

12 января 2016


Представивши операційну систему iOS 9.3 з новими можливостями CarPlay, компанія Apple склала список моделей машин, які підтримують її фірмовий автомобільний інтерфейс. У Купертіно вказали, що автомобілісти можуть вибрати безліч різних автомобілів, до бортових систем яких можна підключити iPhone.

Повний список виробників представлений на окремій сторінці сайту Apple. Він налічує понад 100 моделей від 21 партнера компанії: Audi, Buick, Cadillac, Chevrolet, Citroen, DS Automobiles, Ferrari, Ford, GMC, Honda, Hyundai, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Opel, Porsche, Peugeot, Seat, Skoda, Suzuki , Volkswagen і Volvo. У ньому не вказані компанії, що випускають автомобільні магнітоли з підтримкою CarPlay, наприклад Pioneer і JBL.

В оновленні iOS 9.3 Apple розширила можливості технології CarPlay. Так, тепер автомобільний інтерфейс підтримує функції мобільної платформи, включаючи «Нове» та «Для тебе» в додатку Apple Music і розділ «Поруч» на Картах, що дозволяє знайти найближчі заправки, кафе, ресторани та інші заклади.

Компанія Ford скористалася виставкою CES +2016 для оголошення про те, що в її систему підключення Sync тепер додана підтримка CarPlay. Однак американський автовиробник поки не вказаний в числі партнерів «яблучної» корпорації. Apple обіцяє оновлювати список по мірі укладання угод з новими компаніями.