Apple патентує систему навігації без GPS

19 мая 2016

З останніх даних супутників по GPS навігації до нас прийшли погані новини. Справа у тому, що через велику кількість висоток у містах мільйонників, будівлі просто послаблюють сигнал, або повністю його блокують. Але не все втрачено. Apple пропонує встановити у містах спеціальні антени для підсилення сигналу між будинками. Це дозволить водіям, та звичайним людям отримувати сигнал без затримок та перебоїв.


Суть в тому, що автономні антени будуть встановлені на будинках, стовпах і т.д. В комплекті буде сонячна батарея, акумулятор та датчики. Навігація з цих пристроїв буде доступна для усіх пристроїв.
Не важливо з якого пристрою ви підключились, ви отримаєте доступ до даних моментально, оскільки технологія від Apple не містить у собі «віртуальної черги». Знаючи компанію, це дійсно так. А найголовніше те, що це дуже потрібно в реаліях нового світу.


Крім цього, датчики дозволять тримати у собі інформацію про трафік дороги, погоду і т.д. Таким чином Apple може розвинути навігацію всередині міст, в будівлях, та дає можливість збирати інші дані.