Apple Watch з LTE замінять iPhone?

23 августа 2017

За останніми даними, в цьому році Apple презентує нову версію фірмових розумних годинників з підтримкою LTE. Цікаво чи зможуть такі годинники стати достойною заміною iPhone?

Компанія давно практикує продаж планшетів iPad в двох модифікаціях - з підтримкою лише Wi-Fi, а також моделі з LTE. У випадку з iPad немає особливої потреби переплачувати за модуль зв'язку, тому що користувач завжди при собі має смартфон. Більш того смартфон від Apple підтримує всі ті ж функції, а інколи здатний навіть на більше ніж планшет. Тому серед користувачів iPhone більшою популярністю користуються планшети без LTE.

Якщо ж говорити про годинники, то в цьому випадку ситуація кардинально відрізняється. Відправляючись у басейн, на пробіжку, в спортзал, активному користувачеві необхідно брати з собою не лише годинник, а й смартфон. З появою LTE-версії Apple Watch користувач сміливо зможе залишити свій смартфон вдома, при цьому залишатися на зв'язку у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, або при потребі, негайно відповісти на повідомлення.

LTE-версія Apple Watch обов'язково має відповідати низці вимог. Годинник без і неполадок повинен приймати не просто сповіщення, а й дзвінки, СМС-повідомлення і сповіщення в іMessage, сповіщати про пропущені дзвінки. Поки що не відомо, як саме Apple втілять в життя подібний задум.