​Apple Watch врятували американця, що потрапив в автомобільну аварію

7 декабря 2015

Apple Watch врятували американця, що потрапив в автомобільну аварію

Apple Watch можуть прийти на допомогу в ситуаціях, пов'язаних з небезпекою для життя. Про один з таких випадків розповів читач форуму Redditor під ніком M4ttiG.

Блогер повертався додому на автомобілі пізньої вночі і звернув у кювет, щоб уникнути зіткнення з лисицею. Отямився M4ttiG вже в перевернутому автомобілі: пристебнутий, він висів на ремені безпеки.

Наступне, що американець усвідомив в цьому момент - він знаходиться в перевернутої машині. Після того, як йому вдалося відстебнути ремінь безпеки і вибратися із салону через вікно, він спробував покликати на допомогу. Але безрезультатно, поблизу нікого не було. Оскільки він перебував на сільській дорозі, машину він міг чекати до ранку.

M4ttiG намагався знайти свій iPhone, але в темряві це не вдавалося. За перекресленою іконці на екрані Apple Watch, він зрозумів, що гаджет знаходиться далеко - поза зоною дії Bluetooth. Він почав ходити навколо, натискаючи на годиннику кнопку Ping-тест, яка викликає звуковий сигнал на зв'язаному iPhone. Пошуки тривали близько 10 хвилин. В один момент він почув звук: йому вдалося знайти телефон, який завалився в кущі. Гаджет був у повній цілості і учасник аварії зміг викликати допомогу.

M4ttiG відбувся кількома зламаними ребрами і травмою коліна. Але все могло бути гірше, каже він, якби допомога не встигла вчасно.