​Apple запустила сервіс для музикантів - Apple Music for Artist

24 января 2018

Apple нещодавно запустила новий сервіс для музикантів - Apple Music for Artist. Завдяки йому виконавці зможуть отримати персональні аналітичні дані, що пов'язані з їх творчістю. Сервіс відображає кількість прослуховувань та придбаних композицій і альбомів. Також там будуть публікуватися топ-чарти відомого музичного видання Billboard.

У сервісі є карта прослуховувань, на якій відображається фізичне розташування на мапі та демографічні дані фанбази. Це означає, що який-небудь маловідомий виконавець зможе точно з'ясувати, що його музику найчастіше слухають дівчата 13-20 років десь недалеко від Закарпаття.

Apple Music for Artists допоможе музикантам краще пізнати свою публіку і зрозуміти, які пісні їм більше довподоби. Ця інформація стане в нагоді під час планування туру, так як допоможе вибрати найбільш вдалі міста і аудиторію для виступів. При цьому варто відзначити, що артисти зможуть запросити для перегляду інформацію за будь-який період часу з моменту заснування Apple Music у 2015 році.