Чи можна прискорити роботу старих iPhone і iPad за рахунок оптимізації налаштувань iOS 9?

1 февраля 2016

и можна прискорити роботу старих iPhone і iPad за рахунок оптимізації налаштувань iOS 9?

Створюючи iPhone і iPad, компанія Apple задумує їх як продуктивні і високоефективні пристрої. Багато в чому їй це вдається - користувачі останніх моделей смартфонів і планшетів не можуть поскаржитися на повільну роботу або «тормознутість». Чого не можна сказати про більш старі моделі. Нові функції iOS 9 негативним чином позначаються на швидкодії не самих продуктивних гаджетів.

У проблеми низької продуктивності iOS-пристроїв є два рішення. Найочевидніше - зробити апгрейд пристрою. В умовах нинішньої економічної ситуації, однак, спосіб не найпопулярніший. Друге рішення - скористатися програмної оптимізацією. Вважається, що домогтися прискорення роботи iOS можна за рахунок відключення деяких функцій операційної системи.

Користувачі iPhone і iPad як правило відключають чотири функції, покликані збільшити швидкодію гаджетів: «Зменшити руху», ефект прозорості, фонове оновлення додатків, пошук Spotlight. Чи можна в дійсності домогтися прискорення пристроїв Apple таким чином?

Відеоблогер iAppleBytes вирішив протестувати дві iPhone 4s, один з яких працював з настройками за замовчуванням, а другий з відключеними опціями. Проводився стандартний тест з послідовним запуском додатків, а також вимірювалася продуктивність в Geekbench.

За результатами експерименту iAppleBytes прийшов до висновку, що чотири налаштування iOS, які відключають для оптимізації ОС, не дозволяють істотно прискорити iPhone. У деяких випадках анімація дійсно працює швидше, але про збільшення швидкодії додатку та роботи ОС в цілому мови не йде.