​Дизайнер показав найреалістичніший концепт iPhone 7 [відео]

14 февраля 2016

Дизайнер показав найреалістичніший концепт iPhone 7 [відео]

Останні інсайда про смартфон iPhone 7 є досить суперечливими. Якісь джерела стверджують, що Apple лише незначно змінить дизайн смартфона, але більше зосередиться на апаратних поліпшень. Хтось, навпаки, впевнений, що майбутній iPhone буде являти собою продукт, створений «з нуля». Як би там не було, дизайнери мають власний погляд, і бразильський дизайнер Артур Реіз вирішив порадувати нас своїм баченням iPhone 7.

Рендери концепту були опубліковані ним на сайті Behance. За основу взято дизайн нинішнього iPhone 6 (s) і моделі попереднього покоління iPhone 5 (s), при цьому інтерес тут викликає дисплейная панель смартфона. Так, на даних зображеннях ми можемо припустити, як на практиці буде реалізована ідея дисплея «від краю до краю», згідно з якою рамки з боків екрану iPhone стануть мінімальними. Смужки-антени на задній панелі нікуди не поділися, але стали більш тонкими і виглядають акуратніше, ніж у нинішньої моделі.

Реіз впевнений, що його проект практично повністю збігається з реальним зовнішнім виглядом iPhone 7 з усіма його особливостями. «Сімка» стала компактніше, отримала водонепроникний корпус і AMOLED-дисплей з оновленою технологією 3D Touch. У смартфона відсутній 3,5-мм аудіороз'єм місце якого зайняв додатковий динамік. У комплекті з пристроєм йдуть нові бездротові Bluetooth-навушники і фірмова підставка Apple для бездротової зарядки.

Передплатники Рейз в захваті від дизайну і кажуть, що готові купити смартфон, якщо він виявиться таким. Як можна переконатися на відео, перед нами один з найбільш реалістичних концептів iPhone 7.