​Джонатан Айв в інтерв'ю Vogue розповів про здійснені мрії Apple

17 февраля 2016

Джонатан Айв в інтерв'ю Vogue розповів про здійснені мрії Apple

Керівники Apple Тім Кук і Джонатан Айв в інтерв'ю журналу Vogue розповіли про будівництво нового кампусу компанії, «розумних» годинниках Apple Watch і зв'язку каліфорнійського гіганта зі світом моди. Головний дизайнер компанії зізнався, що мрія Apple, нарешті, збулася.

Будівництво нової штаб-квартири Apple знаходиться в самому розпалі, хоча основний корпус вже виглядає досить переконливо. Журналісти поцікавилися у Тіма Кука, з якою метою центральну частину будівельного майданчика займають величезні купи землі. Глава Apple відповів, що земля не буде вивозитися за межі території кампусу, так як її планують використовувати для висадки 7 000 дерев.

«Важко сказати, що більше прекрасно, сама будівля або ця купа землі», - зазначив Кук.

За проектом Стіва Джобса, будівля нового кампусу Apple в формі кільця площею понад 850 кв. км. має працювати виключно від відновлюваних джерел енергії, а зелені насадження займатимуть близько 80% від площі забудови. Останні будуть складатися з 300 видів дерев і чагарників. Керівник Apple сказав, що порівнює будівництво Apple Campus 2 з розробкою нового пристрою. Тому дуже багато уваги приділяється деталям.

У Джонатана Айва журналісти запитали про годинник Apple Watch і майбутню виставку Met Gala, спонсором якої буде Apple. Провідний дизайнер розповів, що технології досягли тієї стадії, коли компанії вдалося досягти своєї мрії - зробити їх персональними. Треба сказати, що Apple Watch - продукт багато в чому унікальний і в певному сенсі нетиповий для Apple. Запропонувавши ринку власне бачення годин, команда Тіма Кука увійшла в світ моди, не забувши про технологічні інновації. «Технології стали настільки персональними, що ви можете їх носити», - пояснив Айв.

«Речі, створені з турботою, можуть бути зроблені як вручну, так і автоматизованим способом», - сказав Айв. «Але завжди важливо пам'ятати, що технології, які вважалися найпередовішими, в кінцевому підсумку ставали традиційними. Були часи, коли навіть металева голка розглядалася як щось шокуюче і принципово нове », - додав він.

Джонатан Айв увійде до складу журі виставки Met Gala, яка відбудеться 2 травня. Крім нього, в заході візьмуть участь дизайнер Apple Ідріс Ельба, співачка Тейлор Свіфт і головний редактор Vogue Анна Вінтур.