​Флагмани Samsung дешевшають за рік на 30%

11 апреля 2016

Флагмани Samsung дешевшають за рік на 30%

Уже перед покупкою нового смартфона варто задуматися про його продаж. Нехай користувач буде розлучатися з ним лише через рік або два, але уникнути зайвих фінансових втрат можна вже зараз. Для цього достатньо знати, наскільки швидко втрачає в ціну та чи інша модель. Згідно з дослідженнями ринку, топові смартфони Samsung стрімко дешевшають з часом.

В цьому відношенні важлива перевага iPhone полягає в післяпродажній вартості. Гаджети Apple довше тримають ціну на більш високому рівні, ніж південнокорейські пристрої як на первинному, так і на вторинному ринку. Зокрема, 2-однорічний iPhone зберігає в ціні стільки ж, скільки смартфони Galaxy через рік після покупки.

Раніше до такого висновку прийшли аналітики компанії Glyde, вивчили ринок вживаних iPhone. Хоча картина, представлена сервісом, не є повною, так як розглядається лише один з популярних онлайн-сервісів. У той же час тенденція очевидна. Аналітики відзначають, що висока вартість iPhone і iPad на вторинному ринку є одним з факторів популярності «яблучної» продукції.