​iPhone 6s Plus з 2 ГБ оперативної пам'яті «порвав» Galaxy S7 edge з 4 ГБ ОЗУ в тесті на швидкодію в реальних умовах

6 марта 2016

iPhone 6s Plus з 2 ГБ оперативної пам'яті «порвав» Galaxy S7 edge з 4 ГБ ОЗУ в тесті на швидкодію в реальних умовах

Відеоблогер Джером Ортега провів тестування смартфона Samsung Galaxy S7 edge, порівнявши його за швидкодією з конкуруючими iPhone 6s Plus, Moto X Pure і Nexus 6P. Журналіст підкреслює на початку ролика, що не став приділяти увагу технічним характеристикам мобільних пристроїв (об'єму оперативної пам'яті, обчислювальної потужності і т. Д.), Звернувши увагу виключно на суб'єктивні відчуття від швидкості роботи пристроїв. Мета експерименту, дізнатися як поводяться пристрою в повсякденних програмах.

Для отримання даних на пристроях запускалися однакові додатки, а в разі їх відсутності - аналоги. «Наша мета - визначити, який з смартфонів швидше в реальному житті», - сказав Ортега.

В ході тестування чотирьох гаджетів на них по черзі відкривали один і той же набір програм, від вбудованих на кшталт «Камери» і «Годин» до сторонніх Instagram, Twitter, YouTube, Spotify, ігрових проектів Temple Run 2 і Asphalt 8. Щоб оцінити ефективність роботи в фоновому режимі, Ортега всі програми відкривав двічі по колу. Заради чистоти експерименту перед початком тестування iPhone 6s Plus, Galaxy S7 edge, Moto X Pure і Nexus 6P повністю вимкнули.

На перших секундах помітно, як iPhone 6s Plus на миті відстає від конкурентів. Однак вже до четвертого додатком «яблучний» девайс виривається вперед. Відставання Galaxy S7 edge і інших Android-комунікаторів різко збільшується при повторному «прогоні» ПО. Це при тому, що в Galaxy S7 edge встановлено 4 ГБ оперативної пам'яті, а у Moto X Pure і Nexus 6P - 3 ГБ ОЗУ проти 2 ГБ «оперативки» в смартфоні Apple.

В результаті iPhone 6s Plus пройшов тести за 1 хвилину і 42 секунди, новітній Samsung Galaxy S7 edge відстав майже на 18 секунд - результат 2 хвилини рівно. На третьому місці з 2 хвилинами і 2 секундами прийшов Nexus 6P, Moto X Pure виявився в аутсайдерах - 2 хвилини і 16 секунд.