​iPhone 7 отримає гри з графікою консольного якості

13 декабря 2015

iPhone 7 отримає гри з графікою консольного якості

iOS і Android знаходяться в постійному суперництві. Вважається, що саме iPhone і iPad є кращими рішеннями в плані ігрових пристроїв, так як величезна кількість доступних на ринку Android-гаджетів вимагають оптимізації під кожну конфігурацію. І тенденція, коли спочатку випускають гри на iOS, а тільки потім на Android, як і раніше збережуться.

У 2016 році у розробників ігор з'явиться ще одна причина вибирати мобільну платформу Apple. Процесор, який буде встановлюватися в iPhone 7, наділить «яблучний» смартфон величезним запасом графічної потужності. Нинішнє покоління гаджетів iPhone 6s і iPad Air 2 здатне справлятися з будь-якими завданнями, проте їх продуктивності не достатньо для запуску ігор з графікою консольного рівня.

Відомо, що в надрах Apple кипить робота зі створення власного графічного процесора, який замінить графіком PowerVR, що випускається Imagination Technologies, в однокристальних системах A-серії. Графічні рішення компанії для власних мобільних чіпів ляжуть в основу майбутніх iPhone і iPad. Це дозволить компанії здійснити подальшу оптимізацію смартфонів і планшетів, досягти максимальної продуктивності при мінімальному енергоспоживанні.

Apple використовує в iPhone, iPad, iPod і Apple TV злегка модернізовану графіком PowerVR. Наприклад, в iPad Air другого покоління однокристальна платформа A8X доповнена графікою PowerVR GXA6850. До речі, Apple не просто використовує рішення Imagination Technologies у своїх пристрою, а ще й інвестує в саму компанію. У 2008 році купертіновци придбали 3,6% акцій Imagination Technologies і з тих пір частка збільшилася майже на 10%. Також раніше компанії уклали довгострокову ліцензійну угоду.

За даними джерел мережі, в ході презентацій iPhone 7 компанія Apple має намір представити кілька великих релізів від сторонніх розробників. Ігри нового покоління будуть повністю задіяти потужність графічного процесора Apple A10. З моменту виходу смартфона почнеться ера мобільних ігор з графікою консольного рівня.