​Названі три причини провалу майбутнього iPhone з 4-дюймовим екраном

8 декабря 2015

Названі три причини провалу майбутнього iPhone з 4-дюймовим екраном

Згідно з останніми чутками, Apple готується до запуску iPhone з 4-дюймовим екраном. Очікується, що новий смартфон отримає назву iPhone 6c або 7c, буде одягнений в металевий корпус в різних кольорах і буде набагато дешевше флагманських рішень компанії. Однак провідні аналітики не вірять в успіх компактного телефону Apple.

На перший погляд може здатися, що 4-дюймовий iPhone буде користуватися великим попитом у споживачів. Аналітик дослідницького агентства Piper Jaffray Джин Мюнстер проте переконаний: прийдешній запуск спрощеної моделі iPhone з 4-дюймовим екраном не принесе бажаного результату.

За результатами останніх опитувань лише 20% користувачів смартфонів вважають крихітний 4-дюймовий екран найбільш кращим. Останнім флагманом з подібним дисплеєм був iPhone 5s - йому на зміну прийшли моделі iPhone 6 і 6 Plus з діагоналлю 4,7 і 5,5 дюймів відповідно.

Мюнстер висловив три причини, чому iPhone з маленьким екраном чекає провал:

1. Користувачам не потрібен маленький екран

Аналітики вважають, що 20% користувачів воліють 4-дюймовий дисплей, тому що самі продовжують користуватися пристроями з такою діагоналлю. Як тільки вони перейдуть на 4,7-дюймову або 5,5-дюймову модель, вони швидко усвідомлюють їх переваги і не захочуть знову повертатися до маленького екрану. Насправді, 58,4% респондентів користувачів вибрали діагональ iPhone 6 або iPhone 6 Plus.

2. Люди не надають значення колірному різноманітності

Головною особливістю iPhone 5c стала різноманітність кольорових корпусів. Але виявилося, що більшість споживачів не звертають великої уваги на колір, а багато хто користується чохлами. Єдиний мотив для покупки такого пристрою - невеликий екран, на думку автора, абсолютно не грає ролі.

3. Bentley не може бути дешевим

За деякими припущеннями, iPhone 6c буде не тільки компактніше, але й дешевше. Його вартість буде перебувати в діапазоні від 400 до 500 доларів. Але аналітики зазначає, що стандарти Apple занадто високі для такої ціни. Значне здешевлення буде протиріччям ідеології «яблучної» компанії. Нагадаємо, що iPhone 5c спочатку продавався за ціною $ 549.

Спостерігачі прийшли до висновку, що для бізнесу Apple вихід 4-дюймового iPhone не зіграє ніякої ролі. Вони не очікують, що продажі iPhone 6c переплюнуть продажу поточної молодшої моделі в лінійці - iPhone 5s з 16 і 32 ГБ пам'яті.

Минулого тижня аналітик KGI Мін-Чі Куо повідомив, що новий iPhone запозичить начинку у поточних флагманських пристроїв Apple, зокрема процесор Apple A9 і сканер Touch ID. Він зазначив, що пристрій буде орієнтовано на ринки, що розвиваються і покупців з низьким рівнем доходу.

Прогноз був опублікований через місяць після звіту Credit Suisse, в якому говорилося про розробку нового iPhone c 4-дюймовим екраном. Однак, на відміну від Мюнстер, аналітики Credit Suisse переконані в тому, що новинка допоможе бізнесу Apple, додавши різноманітності в модельний ряд iPhone.