​ОАЕ видали Apple дозвіл на відкриття в Дубаї найбільшого у світі Apple Store

20 августа 2015

Apple виявилася на крок ближче до відкриття найбільшого у світі Apple Store. Торгова точка з'явиться в Дубаї - найбільшому місті Об'єднаних Арабських Еміратів. Дозвіл на відкриття магазину від влади ОАЕ було отримано на цьому тижні.

Після минулорічної зустрічі генерального директора Apple Тіма Кука з керівництвом ОАЕ в пресі заговорили про відкриття першого роздрібного магазину американської компанії на Близькому Сході. Така торговельна точка дійсно відкриється, і вона буде найбільшою в світі у каліфорнійського гіганта. Затримка із запуском Apple Store в Дубаї була пов'язана з місцевими законами. Регулятори ОАЕ довгий час забороняли діяльність будь-яких компаній, контрольованих зарубіжним власниками. Останнім часом, однак, місцева влада ухвалила ряд регулюючих документів, які підтримують іноземних інвесторів.

В даний момент найбільший у світі Apple Store знаходиться в стадії будівництва і буде відкритий в Дубаї до кінця року. Магазин розташується в торгово-розважальному центрі Mall of the Emirates - на другому поверсі секції Fashion District з боку головного входу. Торгова площа складе близько 50 000 квадратних футів (4645 кв. Метрів), що на 20% більше, ніж у найбільшого на даний момент роздрібного магазину корпорації в лондонському Ковент-Гарден (займає три поверхи).

Площа всього комплексу Mall of the Emirates досягає 2400000 квадратних футів (майже 223 000 кв. Метрів), де розташовуються понад 700 магазинів, два 5-зіркові готелі і власний гірськолижний курорт.

Дубай є найбільшим торговим, фінансовим і туристичним центром Близького Сходу і славиться своїми шикарними магазинами і готелями. За даними ЗМІ, другий Apple Store в країні буде відкритий в столиці Абу-Дабі на території торгового центру Yas Mall. Орієнтовні терміни запуску не повідомляються.