​Питання, яке змінило життя Стіва Джобса

21 октября 2015

Питання, яке змінило життя Стіва Джобса

Заснувавши компанію Apple в 1976 році, Стів Джобс присвячував роботі практично весь свій час. За все життя він пропустив всього кілька робочих нарад. Одну з небагатьох ділових зустрічей Джобс «прогуляв» заради першого побачення зі своєю майбутньою дружиною.

Одного разу, пише Reamde, Стів Джобс виступав з доповіддю в університеті. В аудиторії тоді сиділа його майбутня дружина, яку звали Лоурен Пауелл. Дівчина сподобалася Джобсу, і він вирішив познайомитися з нею після свого виступу. Вони обмінялися номерами телефонів.

Джобс не хотів довго чекати і в той же день вирішив запропонувати дівчині пообідати з ним. Але було одна перешкода - запланована ділова зустріч. У житті так буває.

Сідаючи в машину, Стів задав собі дуже важливе питання: «Що б я зробив, якби це був останній день у моєму житті?». Після недовгих роздумів він швидко повернувся в університет, знайшов Лоурен і повів її з собою. З тих пір вони були нерозлучні.

Усвідомлення того, що ти смертна - великий джерело мудрості. Усвідомлення неминучого кінця - це відмінна практика, яка є найкращим способом розпалити в собі пристрасть, готовність йти на ризик і з головою зануритися в гру, яку ми звемо життям. Таке питання до себе дозволяє нам зосередитися на найголовнішому. Задавайте собі це питання частіше. Робіть це, поки ще не пізно.

Ось прямо зараз що б ви зробили, якби це був останній день у вашому житті?