​Простий спосіб організації іконок на екрані iPhone дозволяє миттєво знайти будь-який додаток

15 февраля 2016

Простий спосіб організації іконок на екрані iPhone дозволяє миттєво знайти будь-який додаток

Для платформи iOS розроблені сотні тисяч відмінних додатків, які роблять наші смартфони по-своєму унікальними. Однак, встановлюючи одну за однією програми з App Store, ми ризикуємо перетворити домашній екран iPhone в безладний набір іконок і папок. Пошук потрібного додатка в цьому хаосі за допомогою Spotlight - відмінний, але не єдиний зручний спосіб.

Домашній екран може багато сказати про власника iPhone. Як правило, користувачі переміщують на перший екран самі часто використовувані додатки. Інші програми прискіпливо групуються по папках з метою скоротити кількість екранів або просто залишаються на своїх місцях, які вони зайняли після завантаження з магазину.

Користувач Reddit під ніком Lembacher запропонував спосіб упорядкування іконок на робочому столі iPhone, завдяки якому на пошук необхідних додатків йде мінімум часу.

Як можна бачити по скриншотам, він повністю відмовився від папок і розподілив всі ярлики за кольорами. Справа в тому, що ми не завжди можемо знати місце розташування потрібного ярлика, але абсолютно точно пам'ятаємо, як він виглядає. Таким чином, при гортанні екранів якої потрібно отримати доступ можна знайти буквально за одну мить.

А що ви думаєте з приводу такої сортування значків? Вирішіть спробувати таке розташування програм на своєму пристрої?