​Samsung Galaxy S7 працює без підзарядки майже на 2 години менше, ніж iPhone 6s

9 марта 2016

Samsung Galaxy S7 працює без підзарядки майже на 2 години менше, ніж iPhone 6s

Завдяки серії бенчмарків, ми могли переконатися, що новий смартфон Samsung Galaxy S7 зрівнявся по продуктивності з флагманом iPhone 6s. Журналісти вирішили протестувати топовий комунікатор Samsung на предмет часу автономної роботи і порівняти його з конкурентами. Зокрема, були досліджені акумулятори iPhone 6s, HTC One M9, LG G4 і інших.

Експерти тестували моделі Galaxy S7 і Galaxy S7 edge, що базуються на процесорі Snapdragon 820. Ємність акумулятора корейських новинок виросла в порівнянні з попередниками до 3000 і 3600 мАг відповідно. Ємність акумуляторних батарей iPhone 6s навпаки скоротилася - з 1810 до 1715 мАг.

Експерти вимірювали час роботи апаратів до повного відключення після повної зарядки батареї, запускаючи на пристрої спеціальний скрипт. Ця технологія тестування максимально точно імітує споживання заряду смартфона в стандартному повсякденному режимі експлуатації.

Згідно з результатами вимірів, Samsung Galaxy S7 зміг витримати 6 годині 37 хвилин безперервного використання, тоді як акумулятора iPhone 6s вистачило на 8 годин 15 хвилини автономної роботи. Гаджет Apple поставив рекорд за часом автономної роботи. Galaxy S7 edge показав результат трохи краще, ніж у його «молодшого» побратима - 7 годин 18 хвилин.

У Phonearena відзначили, що для повної зарядки Galaxy S7 і Galaxy S7 edge знадобиться 78 і 99 хвилин відповідно. Швидкість зарядки iPhone 6s склала 150 хвилин. З яким адаптером тестувався «яблучний» апарат, не уточнюється. Хоча iPhone і поставляються з 1-амперним адаптером, вони підтримують блоки живлення більш високої потужності. При використанні адаптерів на 2,1А iPhone 6 заряджаються швидше.