​Samsung може стати єдиним постачальником OLED-дисплеїв для Apple

14 ноября 2015

Samsung може стати єдиним постачальником OLED-дисплеїв для Apple

Не секрет, що LG Display є основним постачальником OLED-дисплеїв для Apple Watch. Згідно з останніми чутками, Apple веде переговори з Samsung про можливість диверсифікувати джерела поставок. Більш того, за деякими даними, в Купертіно вже отримують зразки дисплеїв на органічних світлодіодах, які можуть бути використані в майбутніх гаджетах компанії.

Судячи з усього, Samsung серйозно розраховує стати ексклюзивним постачальником для компанії з Купертіно. У Сеулі настільки впевнені в можливості укладення цієї угоди, що навіть зважилися на продаж LCD-заводу в Чхонані для збільшення обсягів виробництва OLED-панелей. Таку інформацію має південнокорейський ресурс ETNews.

За відомостями видання, що посилається на анонімного співробітника компанії, керівництво Samsung Display висловило наміри продати завод. Хоча покупець поки не визначений. А головною причиною продажу фабрики називаються саме активні переговори між Samsung і Apple.

Передбачається, що виручені від продажу заводу кошти будуть використані Samsung для розширення виробничих потужностей з випуску OLED-дисплеїв. І Samsung цілком може послідувати прикладу Japan Display і побудувати завод, орієнтований на випуск OLED-панелей для Apple.

Відзначимо, тільки за перший квартал 2015 від поставки дисплеїв для перших Apple Watch компанія LG Display отримала близько $ 186 млн. Тепер же, судячи з усього, вона позбудеться привілеї бути постачальником екранів для «розумних» годин Apple.

Тим часом аналітик KGI Securities Мін-Чі Куо стверджує, що Apple не перейде на використання AMOLED-дисплеїв в смартфонах як мінімум у найближчі чотири роки. Справа в тому, що до 2018 року компанія Foxconn - основний збирач iPhone і iPad - збирається побудувати ще одну фабрику з виробництва TFT-екранів. І на цьому заводі, який відкриється в Чженчжоу, будуть випускатися дисплеї для iPhone.