Що купити для iPhone 6 Plus

19 мая 2016

Зігнути смартфон випадково або спеціально не вийде, якщо помістити його в жорсткий чохол із пластику. Такі чохли можна замаскувати під будь-який матеріал, наприклад, дерево.


Незважаючи на малу товщину, чохол із пластику міцно фіксує смартфон, не даючи йому деформуватися під навантаженням.Такі чохли легко прикрасити будь-яким принтом, що вигідно виділить вас на тлі інших власників мобільних пристроїв.


Якщо вас не дуже турбує те, що телефон може зігнутись, можна придбати звичайні чохли. Наприклад, дівчатам припадуть до душі прозорі чохли з м'якого силікону із зображенням ніжних квітів.


У перші тижні після покупки нового смартфона мало кому хочеться приховувати новинку від сторонніх очей. Вирішити проблему захисту смартфона дозволить тонкий силіконовий протектор з заглушками для роз'ємів. Тепер смартфону не страшні навіть випадкові падіння в раковину з водою.


iPhone 6 Plus володіє порівняно великим корпусом. Щоб смартфон випадково не впав з руки, його рекомендується одягнути в тонкий чохол з прогумованого пластика.


Шанувальники екстравагантних матеріалів оцінять чохли з шкіряною текстурою, незвичайним рельєфом і спеціальним відділенням на задній кришці.


Навряд чи хтось подумає, що чохли-накладки з штучно зістареної шкіри дісталися вам у спадок від дідуся, проте любителям старовинних предметів такий аксесуар припаде до душі.


Прозорі чохли від Rock дозволяють відхиляти дзвінки, провівши пальцем прямо по аксесуару.