​Що можна і що не можна робити за допомогою Apple Pencil на iPad Pro

22 ноября 2015

Що можна і що не можна робити за допомогою Apple Pencil на iPad Pro

Apple Pencil може використовуватися не тільки для малювання, але й для повноцінного управління операційною системою. Однак є такі завдання, які не під силу iPad Pro.

Ви можете відкривати додатки та посилання, здійснювати прокрутку і навігацію

Очевидно, що за допомогою Apple Pencil можна запускати програми, переходити за посиланнями, прокручувати вміст і переміщатися по системі. Це працює у всіх додатках, у тому числі не адаптованих під використання стилуса. У такому випадку ви використовуєте Apple Pencil за аналогією зі своїм пальцем. Система розпізнає довгі натискання, тому можна видаляти програми або відкривати посилання в нових вкладках.

Ви не можете відкрити Центр повідомлень або Пункт управління

За допомогою Apple Pencil неможливо зробити свайп зверху чи знизу екрану. Для доступу до відповідних розділів системи необхідно задіяти палець. Справа тільки у вирішенні Apple, а не будь-яких технічних обмеженнях.

Для Apple Pencil недоступні функції багатозадачності iOS 9

Стилус не може бути задіяний при виклику режимів Slide Over або Split View. Свайп в правій частині екрана не приносить ніяких результатів.

Якщо у вас є відкрите додаток в Slide Over, то ви не зможете прибрати його з екрана за допомогою стилуса. Apple Pencil не дозволить управляти викликом і положенням вікон в режимі Split View.

Ви можете друкувати на клавіатурі, вводити пароль на заблокованому екрані і викликати Spotlight

Якщо ви звикли друкувати одним пальцем, то можете використовувати Apple Pencil при роботі з віртуальною клавіатурою iPad Pro при наборі тексту в Safari, Spotlight, пошукових запитах App Store і будь-яких інших додатках.

Якщо не хочете розблокувати пристрій за допомогою Touch ID, то використовуйте стилус для введення пароля.

Сторонні клавіатури чудово працюють з Apple Pencil

Звичайна клавіатура Apple пропонує не найшвидший спосіб введення, тому використання сторонніх рішень, що підтримують управління жестами, може прискорити набір тексту.

Система не реагує на дотик долонею

Хочете дати своїй руці відпочити, використовуючи Apple Pencil для прокрутки сторінок в Safari? Це відмінно працює.

Можна покласти руку на дисплей iPad Pro під час навігації по системі, набору тексту, створення рукописних заміток. Apple Pencil чудово працює з додатками, які не отримали спеціального оновлення для взаємодії зі стилусом.

Ви можете заряджати Apple Pencil за допомогою Lightning-кабелю

Незважаючи на можливість зарядити батарею стилуса безпосередньо за допомогою iPad Pro, Apple Pencil можна зарядити через стандартний кабель Lightning, використовуючи спеціальний адаптер від Apple.

Ви можете малювати крізь аркуш паперу

Якщо ви покладете звичайний папір для друку поверх екрана iPad Pro, то дисплей розпізнає руху пера. Залежно від товщини листа можна міняти рівень яскравості для перегляду отриманого малюнка. Дисплей також не реагує на дотик долонею крізь лист.

Ви не можете використовувати протилежний кінець стилуса як ластик

Незважаючи на свою назву і наявність круглої кришки, Apple Pencil не обладнаний датчиками для роботи в режимі гумки. Хоча інстинктивно ви можете спробувати стерти зайве.

У адаптованих додатках, щоб стерти що-небудь, необхідно програмно вибрати режим гумки.

Ви не можете використовувати мультитач-жести (очевидно)

Немає ніякої можливості повернутися на домашній екран або переключитися на інший додаток в iOS 9 за допомогою Apple Pencil.

Якщо ви користуєтеся жестами для управління системою, то необхідно задіяти пальці. Безумовно, олівець не зможе замінити відразу чотири або п'ять пальців.

Але якщо хочете, то натисніть стилусом на кнопку Home, щоб повернутися на домашній екран.

Apple Pencil не працюватиме з іншими iPad або iPhone

Цей аксесуар був розроблений спеціально для iPad Pro і працює тільки з новим 12,9-дюймовим планшетом Apple.

iPad Pro отримав дисплей з низьким рівнем затримки, завдяки зчитуванню положення пера 240 раз за секунду. Пристрій абсолютно точно розпізнає моменти, коли для управління використовується Apple Pencil або кінчик пальця.

Ці технології не реалізовано в iPhone 6s або iPad Air 2. Тому можете не турбуватися про покупку 100-доларового Apple Pencil, якщо ви не витратилися на iPad Pro.