​Складний іспит: 33 каверзних питання, які задають на співбесіді в Apple

1 ноября 2015

Складний іспит: 33 каверзних питання, які задають на співбесіді в Apple

Apple за рік роботи отримала рекордний в історії світового корпоративного бізнесу прибуток. Але ж успіхи компанії залежать від тих, хто в ній працює. А судячи з питань, які задають кандидатам на співбесідах, до підбору кадрів «яблучний гігант» підходить дуже ретельно. Видання Rb знайшло на порталі Glassdoor, де співробітники діляться всебічними враженнями про різні компанії, 33 питання, на які доводилося відповідати тим, хто хоче працювати в Apple.

Не всі вважають, що каверзні питання доречні на співбесідах. У деяких компаніях від такого підходу вже відмовилися. Тим не менш, головоломки на співбесідах зустрічаються. Отже, про що запитують у Apple кандидатів на різні позиції:

1. «Якщо у вас є два яйця і вам треба з'ясувати, з якою максимальної висоти можна кинути яйце і не розбити його, як ви це будете робити? Запропонуйте оптимальне рішення ». (Питання інженеру-програмісту).

2. «Хто ваш кращий друг?» (Питання фахівцеві Family Room - ремонт iPhone і iPad).

3. «Опишіть якусь цікаву проблему і те, як ви її вирішили?» (Питання інженеру-програмісту).

4. «Поясніть восьмирічній дитині, що таке модем / роутер і в чому його функція?» (Питання фахівцеві служби підтримай).

5. «Скільки дітей народжується щодня?» (Питання керуючому глобальними ланцюгами поставок - Global Supply Manager).

6. «100 монет лежать на столі. 90 з них повернені нагору "орлом", а 10 - "решкою". Ви не можете відчути, побачити або якимось іншим чином дізнатися напевно, якою стороною монета повернута вгору. Розділіть монети на дві частини так, щоб у кожній була однакова кількість монет, повернутих "решкою" ». (Питання інженеру-програмісту).

7. «Опишіть себе, що вас хвилює?» (Питання інженеру-програмісту).

8. «Якщо ми вас наймемо, над чим ви хочете працювати?» (Питання старшому інженеру-програмісту).

9. «Є три коробки. В одній лежать тільки яблука, в іншій - тільки апельсини, а в третій - і яблука, і апельсини разом. Коробки були неправильно промарковані, тобто етикетка не гарантує фактичний зміст. Відкривши тільки одну коробку і не заглядаючи в неї, ви берете один фрукт. Подивившись на нього, як ви можете відразу промаркувати правильно все коробки? »(Питання інженеру з контролю якості програмного забезпечення).

10. «Сценарій: ви маєте справу з сердитим клієнтом, який чекав допомоги протягом останніх 20 хвилин і вже розлючений. Клієнт говорить, що зараз просто піде в Best Buy або Microsoft Store, щоб отримати комп'ютер, який він хоче. Як ви вирішите цю проблему? »(Питання спеціалісту).

11. «Розкажіть, з чого складається ціна цієї ручки?» (Питання керуючому глобальними ланцюгами поставок - Global Supply Manager).

12. «Вам зателефонував чоловік і у нього дуже старий комп'ютер, який по суті вже цегла. Що ви будете робити? »(Питання фахівцеві служби підтримки).

13. «Ви розумні?» (Питання білд-інженеру - Build Engineer).

14. «Які невдачі у вас були і чому вони вас навчили?» (Питання менеджеру з програмного забезпечення).

15. «Уявіть собі банку, у якій змішані" справжні "і фальшиві монети. Ви витягли одну і підкинули три рази, отримавши "орел", "орел", "решка". Яка ймовірність, що ви витягли "справжню" монету? »(Під справжньою монетою мається на увазі та, у якої немає порушень в масі або щільності, тобто ймовірність" орла "і" решки "- одна друга - ред.). (Питання ведучому аналітику).

16. «Чи траплялося вам бути незгодними з рішенням керівника і що ви в цьому випадку робили? Наведіть конкретний приклад і поясніть, як ви врегулювали це розбіжність, яким був кінцевий результат і як би ця людина описав вас сьогодні? »(Питання менеджеру з програмного забезпечення).

17. «Ви ставите склянку води на обертову вінілову пластинку і починаєте повільно збільшувати швидкість обертання. Що трапиться першим - стакан зісковзне, перевернеться або ж расплещется вода? »(Питання інженеру-механіку).

18. «Розкажіть про щось, що ви зробили у своєму житті і чим особливо пишаєтеся?» (Питання менеджеру програмної інженерії).

19. «Чому ми повинні вас найняти?» (Питання старшому інженеру-програмісту).

20. «Ви креативні? Наведіть приклад креативної думки ». (Питання інженеру-програмісту).

21. «Опишіть свій досвід по частині смирення». (Питання фахівцеві Apple Retail).

22. «Що важливіше: вирішити проблему покупця або створити позитивний клієнтський досвід?» (Питання фахівцеві служби підтримки).

23. «Ви дуже позитивні. Розкажіть, що може вас засмутити? »(Питання фахівцеві Family Room).

24. «Чому компанія змінила свою назву з Apple Computers Incorporated на Apple Inc.?» (Питання спеціалісту).

25. «(Рольова гра). Покажіть мені, використовуючи тільки свій голос, як ви продемонструєте клієнтові, що готові йому допомогти ». (Питання фахівцеві служби підтримки).

26. «Що вас сьогодні привело сюди?» (Питання інженеру-програмісту).

27. «Якщо взяти якийсь додаток з iTunes, яке використовує велику кількість зображень, поступово застаріваючих, то яку стратегію ви б запропонували, щоб позбавлятися від невикористовуваних картинок?» (Питання інженеру-програмісту).

28. «Опишіть ваш кращий і гірший дні за останні 4 роки». (Питання менеджеру проектів).

29. «Якщо ви вперше заходите в магазин Apple в якості покупця, опишіть, що ви помічаєте / почуваєте?» (Питання спеціалісту).

30. «Чому ви хочете приєднатися до Apple і чого ви позбудетеся, пішовши з нинішньою роботи?» (Питання фахівцю з ПЗ).

31. «Як ви будете тестувати ваше улюблене додаток?» (Питання інженеру з контролю якості програмного забезпечення).

32. «Як ви будете тестувати тостер?» (Питання інженеру з контролю якості програмного забезпечення).

33. «Чим би ви хотіли займатися через п'ять років?» (Питання інженеру-програмісту).