​Стартап пропонує в чотири рази збільшити час автономної роботи iPhone шляхом апгрейда батареї [відео]

16 февраля 2016

Стартап пропонує в чотири рази збільшити час автономної роботи iPhone шляхом апгрейда батареї [відео]

Стартап з Лос-Анджелеса Fat Battery запустив послугу по апгрейду акумулятора смартфона iPhone 6s, яка дозволяє збільшити в чотири рази час автономної роботи пристрою. Товщина пристрою при цьому збільшиться вдвічі, проте виглядати воно буде елегантніше, ніж смартфон, поміщений в моторошний чохол.

Послуга компанії полягає в тому, що фахівці розкриють присланий до них iPhone і встановлять в нього акумулятор підвищеної ємності - 6860 мАг замість 1715 мАг. В результаті телефон отримує величезний акумулятор, здатний забезпечити до 40 годин роботи в Інтернеті, до 45 годин відтворення відео, до 200 годин безперервного відтворення музики або більше місяця роботи в режимі очікування.

Зрозуміло, процедура по самостійному розкриттю iPhone призводить до втрати фірмової гарантії Apple. Однак фахівці Fat Battery врахували цей факт і запропонували власну гарантію терміном на 1 рік.

Спочатку проект Fat Battery був запущений на майданчику Indiegogo і стартапу навіть встигли перерахувати майже $ 20 000 з $ 100 000 необхідних для початку роботи. Однак збір коштів був тимчасово припинений: команда отримала пропозицію від бізнес-партнера, що, за словами розробників, дозволить значно знизити вартість апгрейда iPhone.

У найближчому майбутньому кампанія Fat Battery буде перезапущено, на сайті проекту можна підписатися на новини про цю послугу.