З днем народження, Стів...

24 февраля 2017


Сьогодні, 24 лютого, Стів Джобс міг би відсвяткувати своє 62 річча. Нажаль він вже давно не з нами. Не хочу говорити багато слів про цю ситуацію, а хочу сказати те, що він подарував цьому світу. Він був мрійником та ніколи не дотримувався правил.

Більшість знає Стіва лише як голову компанії Apple, хоча до цього його шлях був набагато цікавіший. Приведу декілька дивних фактів про генія, котрий запопів нам: "Залишайтесь голодним, залишайтесь безрозсудними".

  1. Стів Джобс хотів подарувати комп'ютери кожній школі в Америці.
  2. На внутрішній стінці корпусів Apple Macitntosh в середині 80-их років вигравіюване ім'я Стіва та його команди.
  3. Перед смертю Стів відмовився від кисневої маски через те, що йому не сподобався її дизайн.
  4. У Стіва нема вищої освіти.
  5. ПК Apple Lisa був названий в честь його дочки.
  6. В коледжі Стів здавав бутилки, спав на підлозі, харчувався в безкоштовній їдальні і ходив босий, оскільки в нього зовсім не було грошей.

Можна б було привести сюди ще сотні фактів про нього, але суть полягає у тому, що навіть почавши з 0 можна досягнути успіху. Головне вірити у свою мрію та в себе. Життя не раз кидалу йому виклик, але він піднімався та йшов до кінця. Його вингали з власної ж компанії, після чого він піднявся ще раз. Після оголошення діагнозу "рак" він не втратив дух і переборов хворобу (як потім стало відомо — не повністю). Зусередження та простота були його мантрою.

Ця людина може стати прикладом для багатьох, оскільки дивні люди притягують.


THINK DIFFERENT