​Топ-5 безкоштовних джейлбрейк-твіків для iOS 9 

18 октября 2015

У користувачів, активно практикуючих джейлбрейк, давно є колекція улюблених твіків. Їм насамперед місце на «зламаних» гаджетах. На жаль, не всі з представлених в Cydia розробок сумісні з iOS 9, тому що не всі розробники встигли випустити поновлення сумісності після релізу Pangu9.

Творець YouTube-каналу iCrackUriDevice підготував добірку з п'яти кращих безкоштовних твіків для iOS 9, які можна знайти в Cydia. У список таких входять надбудови для док-панелі, папок, Пункту управління, дисплея і акумулятора iPhone. Вони дозволяють тонко налаштувати окремі елементи інтерфейсу мобільної платформи Apple і дізнатися додаткову інформацію про систему.

Не всі з представлених на відео аддонів можна віднести до розряду обов'язкових. Більшість є вузькоспеціалізованими рішеннями. Хоча, додаток BatteryLife з детальною інформацією про батарею цілком могли б включити в iOS за замовчуванням.

Топ-5 безкоштовних твиков для iOS 9:

RoundDock: вкорочує док-панель і заокруглення кути як в OS X.

BatteryLife: докладна інформація про батарею: ємність, температура, напруга, цикли і т.д.

betterFourbyFourFolders: 16 додатків в папках (4 × 4).

CC Deseparator прибирає роздільники в Пункті управління.

f.lux: настройка колірної температури дисплея залежно від часу доби.

Зробити джейлбрейк для iOS 9 можна за допомогою Pangu9. Для цього знадобиться комп'ютер c Windows або віртуальна машина на Mac. Процедура завантаження каталогу неофіційних додатків виконується в автоматичному режимі.