​Як відключити анімацію в iOS і прискорити будь iPhone і iPad без джейлбрейка

9 марта 2016

Як відключити анімацію в iOS і прискорити будь iPhone і iPad без джейлбрейка

Запуск додатків, перехід на домашній екран, виклик багатозадачності і інші дії при роботі користувача з iOS супроводжуються анімацією. З одного боку, система радує око своєю інтерактивністю і плавністю, але з іншого - ефекти відчутно гальмують роботу iOS. Користувач не може вчиняти будь-які дії, поки анімація не завершиться. Щоб виправити цю ситуацію, вам не потрібно піддавати гаджет процедурі джейлбрейка. Відключити всі візуальні ефекти можна засобами самої iOS.

Повне відключення анімації в iOS офіційно не передбачено, але потрібного результату можна досягти за допомогою специфічного бага. Він присутній у всіх версіях iOS 9, включаючи iOS 9.3 beta 6. Прибравши з його допомогою системну анімацію, можна істотно прискорити роботу iPhone або iPad.

Нижче представлена покрокова інструкція по відключенню анімації в iOS:

Крок 1: Активуйте опцію AssistiveTouch в меню Налаштування -> Основні -> Універсальний доступ.

Крок 2: Перетягніть з'явився коло AssistiveTouch в правий нижній кут.

Крок 3: Повернення до головного екрана та зробіть свайп зверху вниз, щоб викликати Spotlight.

Крок 4: Після того, як коло AssistiveTouch з'явиться вгорі праворуч над віртуальною клавіатурою, проведіть пальцем знизу-вгору, щоб закрити Spotlight.

Крок 5: Повторіть кроки 3 і 4 приблизно 10-20 раз, щоб відключити анімацію в iOS. Кількість спроб може варіюватися в залежності від пристрою. В один момент ви помітите, що анімація повністю зникла.


Після того, як баг спрацює, ви зможете взаємодіяти зі своїм iPhone і iPad набагато швидше. Щоб повернути iOS в початковий стан, досить перезавантажити iPhone або iPad.