​Ентузіасти провели тест на водонепроникність Galaxy S7 edge і iPhone 6s Plus [відео]

3 марта 2016

Ентузіасти провели тест на водонепроникність Galaxy S7 edge і iPhone 6s Plus [відео]

iPhone 6s хоч і негласно, але вважається захищеним від впливу води. Апарат навіть варили в окропі і це не привело до проблем в його роботі. Відеоблогери вирішили порівняти на водонепроникність флагманський телефон Apple і новітній смартфон Samsung Galaxy S7.

Samsung стверджує, що її продукт надійно захищений від попадання вологи. Смартфон можна на півгодини занурювати на глибину до півтора метрів. Причому у Galaxy S7 немає ніяких спеціальних водостійких заглушок, не доведеться затикати навіть 3,5-міліметровий вхід для навушників. Також гаджет захищений від пилу, що вже було в п'ятому поколінні флагманів Samsung, але чомусь відсутнє в Galaxy S6.

Ентузіаст з каналу EverythingApplePro вирішив порівняти, як довго, захищений від вологи Galaxy S7 зможе «пересидіти» iPhone 6s в ємності з водою.

Обидва пристрої помістили під воду, періодично витягували і перевіряли їх працездатність. Якщо по-началу iPhone 6s тримався молодцем, то до 15-й хвилині на його екрані з'явилися артефакти. Більш того, в кінці експериментатор мусив буквально вичавлювати смартфон Apple, при цьому вода текла з нього струменями. Samsung Galaxy S7 з класом захисту IP68, що лежав в тій же ємності з водою, продовжував демонструвати включений екран.