DJI Phantom 3 Standart

Гарантія
Офіційна гарантія від виробника.
— Додаткова гарантія від магазину.
— Також ви можете обрати пакет річної гарантії при оформленні замовлення.
Оплата
— Оплата банківською картою або готівкою в магазині. — Оформлення кредиту.
Доставка
— Безкоштовна доставка Новою Поштою у всі міста України.
— Самовивіз з пукнту видачі:
Львів, Луцьк, Ужгород, Житомир, Хмельницький, Київ, Харків, Одеса.
$579,01
15 865 грн. Миттєва покупка
Короткий опис DJI Phantom 3 Standart

Dji Phantom 3 Professional & Advance
Основне що відрізняє цей модельний ряд від інших - робота камери. Знімайте те, що вам захочеться, фільмуйте так, як ви це бачите. Підкорюйте нові висоти, знімайте ролики професійної якості з нових ракурсів! Пряма трансляція в HD якості, зручне управління та чисте зображення.


Зйомка відео

Phantom 3 передає просто кристальне зображення дякуючи камері з розширенням 12 Мп. Зйомка відео відбувається в 4K в 30 кадрів/с. Це результат багатьох спроб та багаторічного досвіду, який втілили у цій моделі та довели його до досконалості.Кут огляду об'єктиву становить 94 градуси, апертура - 2.8. Це забезпечує якісну та чітку картинку навіть за умов низької освітленості. Лінза складається з 9 окремих елементів з 2 асферичними лінзами. Дякуючи цьому всьому камера передає чітку та яскраву картинку.

Стабілізацію камери забезпечує підвіс, котрий забезпечує горизонтальну проекцію камери у будь-яких умовах зйомки забезпечуючи ідеальні кадри на протязі усього польоту.

Зйомка відео

Під'єднайте дрон до планшету чи телефону та побачте те, що бачить дрон в форматі HD. Передачу картинки забезпечує технологія, котру розробила компанія DJI, а саме DJI Lightbridge. Цю технологію використовують професійні фотографи та оператори, котрі звикли до найкращого, а DJI дарує цю технологію народу. Сигнал настільки сильний, що важко навіть уявити що може стати йому на заваді. Відчуйте як ви будете на висоті пташиного польоту разом з Phantom 3.


GPS

Щоб ваш Phantom ніколи вас не покинув у нього встановили GPS контролер надзвичайної точності. Якщо якимось чином GPS вам не підходить, тоді до ваших послуг - GLONASS. А за допомогою DJI Pilot ви зможете відстежити місцезнаходження дрону в реальному часі та вказувати йому подальший маршрут.


Керування

За допомогою нового джойстика керувати дроном стало комфортніше та зручніше. Відстань роботи пульту тепер 2 км і це дарує вам нові можливості для зйомки відео та монтажу. Також поверх можна встановити планшет або телефон і бачити те, що бачить дрон. Кнопки тепер теж можна програмувати, а найголовніше те, що він ідеально сидить в руках.Характеристики DJI Phantom 3 Standart
  • Тип Гаджета Дрони
Відгуки DJI Phantom 3 Standart

Оставьте отзыв об этом товаре первым!

Характеристики DJI Phantom 3 Standart
  • Тип Гаджета Дрони
Відгуки DJI Phantom 3 Standart

Оставьте отзыв об этом товаре первым!

Порівняння