​10 головних помилок користувачів iPhone

16 декабря 2015

10 головних помилок користувачів iPhone

Багато користувачів ставляться до свого iPhone як до скарбу. Але на жаль, не стежать за ним як слід. Журналісти Rusbase перерахували 10 головних помилок при використанні iPhone.

1. Ніколи не вимикаєте iPhone

Вам правда варто вимикати телефон як мінімум раз на тиждень, інакше батарея буде розряджатися швидше, ніж потрібно. За словами експертів, батарейка псується, коли ми не використовуємо включений смартфон. Якщо ви використовуєте телефон як будильник, подумайте про те, щоб замінити його на звичайні дешевий годинник, або ж виключайте iPhone на деякий час протягом дня.

2. Залишаєте Wi-Fi і Bluetooth завжди включеними

Коли на iPhone включені Wi-Fi і Bluetooth, але не використовується ні той, ні інший, енергія витрачається даремно. У повсякденному житті вам навряд чи потрібні постійно ввімкнені Wi-Fi і Bluetooth. Краще відключити їх і включати тільки по потребі.

3. Чи користуєтеся їм в погану погоду

Ваш iPhone не призначений для екстремально високих або низьких температур, тому не варто користуватися ним на вулиці, коли там нижче 0 або вище 30 градусів за Цельсієм. Через це виснажується батарея, а ще телефон на час зависає. Якщо заздалегідь знаєте, що доведеться вибиратися в погану погоду, вимикайте iPhone або хоча б тримайте в кишені, подалі від погодних впливів.

4. Залишаєте заряджатися на ніч

Хоча залишати айфон заряджатися на ніч зручно, деякі вважають, що це не найкраща ідея. Ця тема викликала багато суперечок. Багато сходяться в одному: залишати iPhone включеним після повної зарядки шкідливо. Через це з часом псується акумулятор і швидше розряджається телефон.

«Батарейка буде краще працювати, якщо відключати її від джерела живлення до того, як вона досягне 100%. Якщо залишати телефон на зарядці, коли він вже повністю заряджений, то ефективність роботи смартфона трохи знижується », - написав минулого року в Gizmodo. Спробуйте заряджати його протягом дня, щоб відразу відключати при повній зарядці. Ну, або використовуйте для цього спеціальний таймер.

5. Повністю заряджаєте або розряджатися акумулятор

Літієво-іонні акумулятори - їх використовують в iPhone - працюють найкраще, коли їх заряджають на 50-80%, - сказав журналу Digital Trends Шейн Броескі, засновник Farbe Technik - компанії з виробництва аксесуарів для заряду акумуляторів. З іншого боку, якщо батарею повністю розряджати, то акумулятор впаде в «стан повністю розрядженою батареї», через це іони не зможуть довго утримувати заряд, - зауважують представники Apple. При заряджанні акумулятора з короткими інтервалами, іони батареї отримують достатньо енергії, щоб працювати тривалий час і збільшувати термін її роботи, - додає він. Заряд батарейки кшталт перекусу й перервами на трапезу протягом дня. Сприймайте це так.

6. Чи використовуєте зарядку не від Apple

Зарядки Apple дорогі, але вони варті витрат. Використання зарядки від інших брендів може негативно позначитися на вашому телефоні. За деякими даними, підроблені зарядки викликають навіть загоряння і вибухи. Тому компанія Apple створила програму повернення зарядних адаптерів з USB. Відповідно до неї, з серпня 2013 взамін на фейковие зарядки користувачі отримували знижку на справжню зарядку Apple. (Знижки діяли до 18 серпня 2013 року).

7. Не чистите його

Ваш iPhone виглядає огидно. Ну, реально бридко. На сидіннях туалету і в тарілці у вихованців мікробів менше, ніж на вашому iPhone. Apple рекомендує протирати гаджет «м'якою ганчіркою без ворсу». Крім того, для дезінфекції телефону використовують девайси з ультрафіолетовим випромінюванням. Не забувайте чистити порт для зарядки. Там застряє і накопичується сміття з кишень і гаманців, через що виникають проблеми із з'єднанням. Використовуйте зубочистку, тонку голку, або гострий кінець сережки, щоб прибрати звідти бруд.

8. Гуляєте з телефоном в руках, нічого не помічаючи

Усвідомлюєте ви це чи ні, iPhone - цінна річ на чорному ринку і бажаний об'єкт для злодіїв. Близько 40% крадіжок у великих містах у 2013 році припали на крадіжки мобільних девайсів. Про це в минулому році повідомила Американська федеральна комісія із зв'язку. Тому небезпечно гуляти з телефоном в руках, витаючи в хмарах.

9. Не захистили його паролем

Половина користувачів iPhone не встановлює пароль для блокування на свої телефони, - повідомила Apple в 2013 році. Якщо ви не встановили пароль доступу на iPhone, у випадку крадіжки злодії отримають повний доступ до ваших даних і особистої інформації. Пароль - найпростіший спосіб захистити особисті дані від вторгнень.

10. Даєте доступ до вашу розташування і дозволяєте push-повідомлення всім додаткам поспіль

Додатків начебто Uber і Maps потрібен «доступ до місця розташування» для того, щоб коректно працювати. Однак вони зазвичай повідомляють про те, коли вам потрібно підключити цю функцію. Інші додатки відмінно працюють і без геолокації. Зайдіть в Настройки> Конфіденційність> Служби локації і деактивуйте функцію, відключивши її у всіх другорядних додатках. Ваш акумулятор скаже вам спасибі.

Push-повідомлення також тримають телефон у режимі повної бойової готовності і вимагають постійного підключення до даних, виснажуючи цим батарейку. Коли телефон отримує чергове повідомлення, дисплей загоряється, зменшуючи тим самим термін служби батареї. Дослідники також виявили, що повідомлення заважають зосереджуватися. Зайдіть в Настройки> Відомості та виберіть тільки одне важливе додаток.