Ремінець CMRA навчить Apple Watch знімати фото і відео

9 ноября 2016

Оригінальні "розумні" годинник Samsung Galaxy Gear мали одну ключову особливість камера, вбудована в ремінець, дозволяла швидко зробити знімок, не дістаючи смартфон з кишені. Тепер ця можливість з'явиться і у Apple Watch. Ремінець CMRA анонсований ізраїльським стартапом Glide разом з першим додатком для відеочату, що підтримує "розумні" годинник. Він виглядає як силіконовий браслет від Apple, тільки оснащений відразу двома камерами з роздільною здатністю 8 і 2 Мп відповідно. Перша камера виконує роль основної, а друга розташована так, щоб бути постійно спрямованої на обличчя користувача, і таким чином служить для відеозв'язку.
CMRA

Ремешок CMRA научит Apple Watch снимать фото и видео


Поки не ясно, як CMRA буде інтегрований зі смарт-годинами, оскільки у нього повинен бути власне джерело живлення. Разом з тим, вже була анонсована спеціальна підставка, яка здатна заряджати одночасно і "розумні" годинник, і CMRA.

"Камера по-справжньому цінна, коли вона в будь-який момент готова фотографувати і знімати відео, сказав головний виконавчий директор Glide. А наші телефони завжди живуть в кишенях".

CMRA


CMRA вийде в продаж не раніше весни наступного року. Однак передзамовлення на нього можна зробити вже зараз за 149. Незабаром вартість замовлення повинна вирости до 199. Роздрібна ціна на пристрій складе близько 249.