Apple заперечує, що лише 3% гравців Super Mario Run заплатили за неї

6 января 2017

Незважаючи на помітний спад популярності Super Mario Run, гра продовжує користуватися попитом. За новими даними, гучний мобільний Раннер від Nintendo вже досяг позначки в 90 мільйонів завантажень. Звичайно ж, це не означає, що кожен, хто завантажив гру, заплатив за її повну версію. Згідно зі звітом аналітичного агентства Newzoo, Super Mario Run принесла своїм творцям 30 мільйонів. Якщо виходити з того, що повна версія гри коштує 9,99, то виходить, що за Раннер заплатило лише 3% його гравців.


Super Mario Run


Цікаво, що з такою цифрою в корені не згодні представники компанії Apple. На питання , що вони думають щодо такої малої кількості заплатили за гру геймерів, в Apple відповіли, що аналітичне агентство Newzoo зробило "хибні припущення". На жаль, Apple не надала зі свого боку ніяких цифр щодо кількості гравців, що купили повну версію Super Mario Run.

Нагадаємо, Super Mario Run вийшла 15 грудня минулого року на пристроях під управлінням iOS. Версія для Android очікується незабаром і вже доступна для попереднього замовлення в магазині Google Play.