​5 причин для покупки 12,9-дюймового iPad Pro

9 ноября 2015

5 причин для покупки 12,9-дюймового iPad Pro

Новий iPad Pro є найбільшим і найпотужнішим планшетом за всю історію Apple. iPad залишається ідеальним пристроєм для ігор і цифрових розваг, але тепер він став відмінним інструментом для професіоналів.

iPad Pro отримав великий 12,9-дюймовий дисплей, потужний процесор A9X і абсолютно новий аксесуар - стилус Apple Pencil, який відкриває широкий простір для творчості. Також у новинки є унікальний роз'єм Smart Connector для підключення клавіатур і інших аксесуарів без акумулятора батареї і Bluetooth. Все це розширює можливості iPad.

Якщо ви віддаєте перевагу ультра-портативність iPad mini або збалансованість iPad Air, то iPad Pro - не ваш вибір. Але для повного занурення у світ інтернету і додатків новий iPad підійде якнайкраще.

12,9-дюймовий Retina-дисплей

Щільність пікселів ламінованого дисплея iPad Pro становить 264 dpi. Це значення аналогічно екрану iPad Air. При цьому, у останнього діагональ екрану складає 9,7 дюймів, а роздільна здатність - 2048х1536 пікселів. iPad Pro отримав 12,9 дюймовий дисплей при дозволі 2732 х 2 048 пікселів. Іншими словами, iPad Pro вміщає в себе півтора iPad Air, і навіть трохи більше.

При бажанні ви можете використовувати всю ширину екрану або розділити робочу область на два повноцінних вікна, які за розміром будуть близькі до двох цілим iPad Air.

Якщо вам просто хочеться отримати iPad наближений до розмірів MacBook, то iPad Pro буде відмінним варіантом.

Процесор Apple A9X

Процесор A8X в iPad Air 2 легко справляється з ресурсоємними завданнями. Новий A9X в iPad Pro ще потужнішим. Частина його ресурсів спрямована на обробку додаткових пікселів, а решта дозволяють додаткам працювати одночасно з трьома потоками 4K-відео, працювати зі складною 3D-графікою, а ігри подарують абсолютно нові емоції.

Якщо ви хочете миттєво виконувати будь-які робочі завдання, то вам ідеально підійде iPad Pro.

Стилус Apple Pencil

Apple Pencil - унікальний аксесуар. На відміну від аналогів у нього висока швидкість відгуку. Час очікування між моментом, коли користувач почав малювати і коли штрих з'явився на екрані, практично відсутня. iPad Pro точно знає, коли людина стосується дисплея пальцем, а коли - олівцем. При роботі з Apple Pencil планшет вловлює вдвічі більше точок, ніж при торканні пальцем, а відповідна підсистема сканує сигнал з частотою 240 разів на секунду.

У витонченому корпусі Apple Pencil прихована складна система датчиків, які вимірюють застосовувану силу з максимальною точністю. Зокрема, наскільки сильно кінчик Apple Pencil тисне на дисплей. Чим більше зусилля, тим товщі лінія. Різноманітність художніх ефектів практично нескінченно.

Smart Connector + Smart Keyboard

Apple випустила клавіатуру Smart Keyboard для iPad Pro, але більш важливим стала поява роз'єму Smart Connector. Безумовно, зараз для iPad доступно багато хороших клавіатур, але з новим роз'ємом вам не доведеться покладатися на Bluetooth або стежити за зарядом батареї аксесуарів. Досить підключити необхідний гаджет через Smart Connector.

Якщо вам доводиться набирати багато тексту, і ви піклуєтеся про мобільності та продуктивності, сміливо вибирайте iPad Pro.

Додатки

Великий дисплей iPad Pro відкриває нові можливості для додатків. Завдяки спеціальним класам розробникам не складе труднощів адаптувати програми для iPad mini і iPad Air для iPad Pro. Збільшений екран дає багато переваг і додаткових можливостей для відображення елементів інтерфейсу, панелей інструментів і так далі. До того ж, це будуть все ті ж старі добрі iOS-додатки з зрозумілою логікою і функціональністю.

Якщо ви хочете отримати нові можливості для роботи зі звичним ПЗ, то iPad Pro для вас.

Кому підійде iPad Pro?

Якщо iPad mini порівнюють з блокнотом, а iPad Air із зошитом, то iPad Pro схожий на альбом або велику робочу зошит. Це найкраща модель iPad для кожного, хто займається творчістю, прагне до продуктивності або просто хоче отримати iPad з великим екраном і продуктивністю на рівні ноутбуків.

Якщо ви хочете отримати компактний пристрій, який перевершує за можливостями портативні ПК і має безліч функціональних переваг, iPad Pro - ваш вибір.