​6 найпоширеніших проблем в iPhone 6s та способи їх вирішення

14 октября 2015

Наприкінці вересня стартували офіційні продажі iPhone 6s і iPhone 6s Plus. Всього за перший вікенд було реалізовано понад 13 млн нових смартфонів Apple. Через таких обсяг не дивно, що у деяких користувачів виникають проблеми з пристроями. Більшість з них вдається вирішити перезавантаженням, інші можуть бути виправлені з виходом найближчого оновлення, стверджують розробники.

Час автономної роботи

Існує ряд проблем iOS 9, які відбилися саме на використанні iPhone 6s. Трапляється, що iPhone просто перестає реагувати на торкання, не може підключитися до мережі Wi-Fi або до гаджетів по Bluetooth, а мобільний інтернет працює зі збоями. Однак багато вже традиційно нарікають на час автономної роботи iPhone 6s.

У 9 з 10 випадків аномальна розрядка флагманів викликана фонової роботою того чи іншого додатка. У таких випадках необхідно перейти в настройки, розділ Акумулятор і подивитися список найбільш енергоємних завдань. Щоб поліпшити автономність смартфонів, потрібно повернутися на головний екран налаштувань, після чого перейти в секцію Основні -> Оновлення контенту і відключити зазначену опцію для «збійного» додатка. Також продовжити час роботи далеко від розетки допоможе режим енергозбереження: Настройки -> Акумулятор.

Мимовільні вимикання

Власники версії iPhone 6s Plus скаржаться на мимовільне вимикання пристроїв з зарядженим акумулятором. За їх словами, нові смартфони Apple можуть вимкнутися в будь-який момент, навіть будучи на зарядці. У такому випадку смартфон не завантажується самостійно, і його доводиться включати вручну. Користувачі Twitter і Facebook повідомляють, що через це у них не спрацьовує будильник, оскільки смартфон самостійно вимикається посеред ночі.

Цей ефект спостерігають володарі модифікації iPhone 6s зі 128 гігабайтами пам'яті. Повністю позбавитися від даної проблеми можна повним скиданням гаджета: Настройки -> Основні -> Стерти контент і налаштування.

Проблеми з 3D Touch

Запуск нової технології 3D Touch не пройшов зовсім гладко. Користувачі відзначають, що ця функція некоректно працює в браузері Safari. Так, при сильному натисканні на посилання не відкривається передперегляд сторінки. Але на цьому проблеми стандартного браузера iPhone не закінчуються. Користувачі всіх пристроїв Apple на iOS 9 відзначають, що при введенні запиту в адресному рядку він вводиться великими літерами. Повернути 3D Touch до правильній роботі вдається за допомогою скидання всіх настройок пристрою. У цьому випадку для користувача дані залишаються на пристрої.

Перегрів

Інший детально описаної в мережі проблемою iPhone 6s став серйозний перегрів смартфона, через що можна використовувати спалах. При цьому, як відзначають автори скарги, смартфон використовується тільки для перегляду стрічки новин в Facebook або просто знаходиться в кишені, тобто не схильний якимось сильним навантаженням. iPhone 6s нагрівається відчутно сильніше, ніж його попередники.

Для вирішення збою деякі користувачі радять закривати додатки у вікні багатозадачності, оскільки вони можуть завантажувати інформацію й використовувати ресурси пристрою навіть у фоновому режимі. Інші відзначають, що нагрівання з'являється тільки при першому запуску пристрою, а після синхронізації з iCloud проблема зникає сама собою.

Спотворення звуку

Деякі власники iPhone 6s скаржаться на низьку якість звуку, включаючи хрипи і спотворення. За їхніми словами, створюється враження, що мембрана динаміка вилетить або лопне при програванні повідомлень. Крім того, часом для дзвінків та інших сигналів вибирається не той гучномовець, що потрібно, а рівень гучності не відповідає настроюванням.

На форумі технічної підтримки йдуть суперечки про причини. Багато хто вважає, що така робота динаміка викликана заводським браком або банальним погіршенням якості динаміка в новому iPhone. Однак ряд користувачів впевнені в тому, що проблему вдасться вирішити з виходом нової версії iOS.

Нагрівання кнопки Home

На сайті Apple і в соцмережах покупці скаржаться на сильне нагрівання кнопки «Home», через що до неї часом неможливо доторкнутися. Нинішня лінійка iPhone - вже третя за рахунком, в якій в головну клавішу смартфона вбудований дактилоскопічний модуль. Передбачається, що перегрів викликаний програмної помилкою, через яку датчик без необхідності здійснює процес сканування постійно. Несправність можна усунути, утримуючи натиснутими кнопки "Блокування" і «Home» протягом 10 секунд для повного скидання.

Варто відзначити, що практично всі описані користувачами iPhone 6s проблеми свідчать про помилки в програмній частині новинок, а не про брак при виробництві «заліза» або в його збірці. Таким чином, при майбутніх оновленнях прошивок проблеми будуть виправлені. Це буде невеликим втіхою для користувачів, які виявили дефект в своєму смартфоні.