​Аналітики: iPhone 7 стане королем смартфонів

11 февраля 2016

Аналітики: iPhone 7 стане королем смартфонів

Останнім часом аналітики і експерти розділилися на два табори: одні кажуть, що компанію Apple очікує неминучої кризи і падіння продажів iPhone, інші не перестають повторювати про великі перспективи для зростання компанії. Обидві точки зору мають право на життя, проте результати останнього дослідження схиляють чашу терезів на бік друге.

Інвестиційні компанії Bank of America і Merrill Lynch провели опитування з метою з'ясувати майбутній рівень попиту на iPhone 7 серед потенційних покупців. Несподівані для багатьох результати дослідження дають підставу прогнозувати дуже високий попит на нове покоління смартфонів, які Apple явить світу у вересні цього року.

В опитуванні взяло участь 1000 чоловік. 42% респондентів, які планують придбати «яблучний» смартфон, чекають появи iPhone 7. Такий результат, на думку спостерігачів, дозволяє очікувати нового рекорду продажів iPhone в період перших трьох календарних кварталів і безумовне лідерство нового флагмана на мобільному ринку.

iPhone 7 викликає інтерес у багатьох шанувальників бренду Apple. 51% з тих, хто планує придбати «сімку», в даний час користується iPhone 6 або iPhone 6 Plus, а 26% володіє iPhone 6s і iPhone 6s Plus.

У той же час серед власників iPhone 5s лише 21% очікують дебюту iPhone 7 і 49% планують оновитися на iPhone 6s і iPhone 6s Plus.

У грудні минулого року з подібним звітом виступив дослідницьке агентство FBR & Co. Аналітики очікують зниження попиту на iPhone 6s в I кварталі 2016 року, але прогнозують рекордні продажі iPhone 7. Споживачі, які відмовилися від покупки Apple-флагмана 2015 року, будуть готові розлучитися з грошима в 2016 році, вважають аналітики.