​Apple довела, що прислухається до побажань користувачів

3 марта 2016

Apple довела, що прислухається до побажань користувачів

У вівторок Apple випустила п'яту бета-версію iOS 9.3, в якій відновила функціонал електронного пера Apple Pencil. Таким чином в компанії відреагували на численні скарги користувачів через обмеження можливостей пристрою.

Нагадаємо, що разом з корисними нововведеннями в iOS 9.3 користувачі виявили і зовсім неприємні. У перших тестових збірках поновлення Apple Pencil перетворили з стилуса в простий інструмент для малювання. В операційній системі просто була відключена функція стилуса для електронного пера. iOS 9.3 робила дорогий цифровий олівець придатним тільки для малювання.

Відсутність підтримки в інтерфейсі Apple Pencil засмутило багатьох користувачів iPad Pro. Деякі навіть були готові відмовитися від завантаження та встановити нову версію, якщо компанія вирішить відключити функцію стилуса.

Спочатку користувачі, які зіткнулися з відключенням стилуса в інтерфейсі, порахували це збоєм і програмної помилкою. Пізніше знайшлися джерела, які заявили, що це навмисне рішення Apple. У підсумку в Купертіно публічно прокоментували скарги, пообіцявши відновити відсутній функціонал.

«Ми вважаємо, що палець завжди залишатиметься найкращим способом для навігації на iPad, але ми розуміємо, що деякі споживачі використовують для цих цілей Apple Pencil. Ми продовжуємо працювати над тим, щоб поліпшити реалізацію цієї функції і повернемо відсутній функціонал в черговому циклі бета-тестування, - заявив раніше Apple. - Ми додамо цю функцію в наступну бета-версію iOS 9.3 ».

Крім повернення функцій Apple Pencil в п'ятій бета-версії iOS 9.3 були виправлені недоробки основного релізу, про які повідомили користувачі і розробники. Зокрема, Apple спростила управлінням «нічним режимом» з Пункту управління: якщо в попередніх збірках кнопка відкривала спливаюче вікно, то тепер вона відразу включає, або вимикає функцію.