​Apple почала продажі Lightning-навушників Audeze EL-8

9 декабря 2015

В асортименті магазину Apple з'явилися повнорозмірні навушники Audeze EL-8 Titaniums. Особливість даної моделі, крім першокласного звучання, полягає в способі підключення: модель підтримує Lightning-інтерфейс смартфонів iPhone, плеєрів iPod і планшетів iPad.

Завдяки роз'єму Lightning пристрій для прослуховування музики виключає ймовірність перешкод і перехресних шумів. Навушники, зовнішній вигляд яких розробляла знаменита дизайн-студія BMW DesignWorks USA, виконані в закритих корпусах.

Audeze EL-8 оснащені фірмовими планарними випромінювачами. При їх створенні використовувалися декілька запатентованих технологій і конструктивних рішень, які забезпечили EL-8 перевагу перед аналогічними моделями інших фірм. Технологія Fluxor з використанням неодімових магнітів дозволила подвоїти енергію поля у випромінювачі, завдяки чому зросла чутливість навушників, і, відповідно знизилися вимоги до вихідної потужності джерела сигналу.

Конструктивне рішення Fazor передбачає установку двох спеціальних акустичних елементів з обох сторін мембрани випромінювача, що зробило звучання навушників більш прозорим, а також дозволило розширити діапазон відтворюваних частот. Одночасно вдалося знизити фазові спотворення, і зробити звучання найбільш натуральним.

Сама мембрана в навушниках також має запатентовану конструкцію UniForce, яка передбачає змінну ширину нанесеною на неї звукової котушки. Це дозволяє компенсувати нерівномірність магнітного поля випромінювача, домігшись гладкою частотної характеристики і натуральній стереокартіни.

Діаметр планарного випромінювача в навушниках Audeze EL-8 Closed-Back становить 100 мм, а його магнітна система виконана з неодиму. При опорі 30 Ом вони мають чутливість 100 дБ.