​Apple почала продажі українських фотоспалахів iBlazr 2 у своїх магазинах

14 ноября 2015

Apple почала продажі українських фотоспалахів iBlazr 2 у своїх магазинах

Стартап Concepter оголосив про початок продажів потужних фотоспалахів iBlazr 2 в магазинах роздрібної мережі компанії Apple. Гаджет з'явився на полицях понад 100 торгових точок компанії у Великобританії, Нідерландах, Італії, Німеччини, Швеції, Іспанії, Швейцарії, Бельгії та Туреччини.

Проект спалаху першого покоління дебютував на Kickstarter два роки тому і зібрав втричі більше коштів, ніж було заплановано. Це дозволило розробникам почати серійний випуск iBlazr і відправити всі пристрої в раніше обумовлені терміни.

iBlazr другого покоління сумісна з різними мобільними пристроями через оригінальні програми для роботи фотокамер. Для роботи гаджета не буде потрібно установка додаткового софту, камера працює в повністю автоматичному режимі. Основна особливість новинки - саме можливість синхронізації з встановленими за замовчуванням фотопріложеніе для iOS і Android смартфонів. У результаті використовувати спалах буде просто і зручно.

Вбудований тач-сенсор дозволяє управляти температурою світла, переходячи від холодних до теплих тонів, надаючи фотографіям більш природний вигляд. Спеціалізований додаток Shotlight дозволяє використовувати до 10 спалахів iblazr одночасно у фото і відео режимах, налаштовуючи кожну з них окремо.

Як розповів AIN директор з бізнес-розвитку стартапу Євген Рогов, основна складність у переговорах з Apple - в швидкості реакції на їхні вимоги. «Ця компанія, яка має право диктувати умови, вимоги і терміни. Знаючи статистику і відгук на перше покоління iBlazr, Apple відразу ж зацікавився iBlazr 2 », - розповідає він. В Apple захотіли подивитися і «помацати» продукт, стартапу були вказані терміни, які в інтересах Concepter було дотримуватися.

Первісним контрактом з Apple передували довгі переговори. Стартап орієнтувався в цьому на компанії, які мають у себе в портфоліо хоча б один продукт з Apple Store - тобто напряму співпрацюють з Apple і мають вихід в більшість магазинів і торгових мереж. Олег Маленков, COO Concepter, зумів домовитися з двома такими компаніями в США і Британії - зараз це ключові партнери для стартапу.

Процес переговорів з Apple був непростим: наприклад, для першого покоління довелося переробляти упаковку по вимогам компанії, для чого потрібно було зробити окрему партію товару навіть при тому, що замовлення ще не був підтверджений.