​Apple представила оновлені iMac, MacBook та iMac Pro

6 июня 2017

В рамках WWDC, Apple, окрім оновлення операційних систем (WatchOS, macOS, iOS) показала оновлені модельні ряди комп’ютерів Mac, а саме iMac, MacBook та представила новинку в вигляді iMac Pro. Що стосується звичайних iMac, то його дисплей став на 43% яскравішим та передає 1млрд кольорів (на чому Apple доволі сильно акцентувала).

Окрім оновленого екрану iMac отримав і оновлені характеристики. В принципі це очікували всі. iMac отримав оновлені процесори сьомого покоління Intel Core Kaby Lake, котрі забезпечують високий рівень швидкодії. Наступною значною зміною стало збільшення об’єму оперативної пам’яті в версії 21.5” до 16GB та до 64GB в версії на 27”. Швидкість роботи вбудованого накопичувача також зросла (Fusion Drive).

Графіка також оновилась. В молодшій версії тепер Intel Iris Plus Graphics 640, котра на 80% швидша від попередника. В версії з 4k дисплеєм графіка тепер Radeon Pro 555 / Radeon Pro 560 з 4GB відеопам’яті. 27” версія з 5k екраном тепер потішить нас графікою Radeon Pro 570 / 575 / 580 з 4GB відеопам’яті. Такі версії iMac призначені для професійної роботи з відео та графікою, котра тепер більш направлена на VR, або AR (котрим на презентації виділили дуже багато часу). Завдяки оновленню, розробники отримають можливість взаємодіяти з віртуальною реальністю в реальному часі.

Наступним кроком став показ нового iMac Pro. І це просто шикарний пристрій. Він надзвичайно потужний, красивий та дорогий… Він зберіг всі попередні признаки iMac, але зазнав доволі серйозних змін. iMac тепер в кольорі Space Gray. Це виглядає просто фантастично, також він найпотужніший серед усіх iMac.

Що змінилось? Нова система охолодження, котра вміщає в собі 2 вентилятори на радіатор для тихого, але надійного охолодження.

Серцем нового iMac Pro буде процесор Intel Xeon з 8, 10 або 16 ядрами. Ось це потужність. Серверні процесори, що володіють просто фантастичною швидкістю роботи. Графіка з об’ємом до 16GB та оперативна пам’ять до 128GB стандарту ECC. Для тих хто не в курсі: ця оперативна пам'ять розроблена для серверних систем і володіє надзвичайно високою швидкістю.

Вартість оновлених iMac стартує від 1099$ за 21.5” версію, за версію з 4k потрібно відкласти 1299$, а за 27” версію з 5k екраном оцінили в 1799$. Версія ж iMac Pro стартує з цінником 4999$ за наймолодшу модель. Доволі дорого, але оправдано. Доступний з грудня місяця 2017 року.

Окрім iMac оновили MacBook Pro. З ними набагато простіше. Оновили процесор до версії Intel Core Kaby Lake. Завдяки цьому швидкість роботи виросла на 50%. Версія з 15” екраном отримала оновлену графіку.

Вартість оновлених MacBook Pro стартує від 1299$ за базову модель, MacBook Pro з TouchBar стартує від 1799$, а 15” від 2399$