Apple ще покаже iMac

2 марта 2017

Восени минулого року компанія Apple представила нові ноутбуки MacBook Pro, але багато користувачів чекають апдейта лінійки настільних комп'ютерів. Останній Mac Pro був випущений в 2013 році, а iMac і Mac mini не оновлювалась з 2014 року. Все це наводить на думку, що Apple більше не зацікавлена в настільних комп'ютерах, але Тім Кук, голова "яблучної" корпорації, заявив зворотне. Під час серії питань-відповідей в штаб-квартирі компанії Apple в Купертіно Тім Кук заявив, що вони не забули про своїх професійних клієнтів.


"Ви побачите, що ми робимо багато в сфері для професіоналів. Це дуже важлива для нас категорія, як і творчість, зокрема", - заявив Тім Кук.

Голова Apple натякнув, що все відбувається за лаштунками і компанія як і раніше надає великого значення розвитку асортименту комп'ютерів. Він зазначив, що якщо ми не бачимо чогось, то це зовсім не означає, що компанія змінила свої пріоритети і зосередилася на іншому напрямку.

Також Типу Кука запитали про появу сенсорних екранів в MacBook, на що він категорично відповів: Mac і iPad залишаться різними продуктами, що існують пліч-о-пліч. Він упевнений, що якщо об'єднати ці два пристрої, то ми втратимо міць одного і простоту іншого.