Apple випустила iOS 11.2 beta 2 спеціально для iPhone X

4 ноября 2017

3 листопада 2017 року майже одночасно з початком продажів iPhone X компанія Apple випустила бета-оновлення iOS для розробників, створене з урахуванням особливостей флагмана. Обсяг поновлення iOS 11.2 beta 2 значно менший за попередню бета-версії. Новий реліз iOS 11.2 передбачає можливість запустити на iPhone X резервну копію, створену на іншому iPhone. Також власники флагманів виявлять, як мінімум, три корисних нововведення.

По-перше, спеціально для iPhone X була розширена колекція «живих» шпалер: користувачі iPhone X зможуть знайти три нові варіанти заставки екрану «Додому» на додаток до вже звичних і загальнодоступних «живих» шпалер з попередньої бета-версії. Подібні заставки можна було помітити в рекламних роликах iPhone X.

По-друге, бета 2 продовжує виправляти деякі помилки калькулятора. По-третє, iOS 11.2 beta 2 починає готувати розробників до нововведень, які з'являться в грудні 2017 року. Нова бета-версія містить SiriKit для HomePod і віджет «Зараз грає» для Apple TV в Центрі управління.

iOS 11.2 beta 2 доступна на порталі для розробників і може бути встановлена тільки на iPhone X. Попередня ета-версія iOS 11.2 була випущена 2 листопада, через день після офіційного релізу iOS 11.1.