​Apple Watch другого покоління варто чекати не раніше червня 2016

14 ноября 2015

Apple Watch другого покоління варто чекати не раніше червня 2016

Реліз «розумних» годин Apple Watch наступного покоління слід чекати не раніше середини 2016 року. Про це розповів генеральний директор компанії-постачальника Quanta, на якого посилається китайська газета United Daily News.

Постачання перших Apple Watch стартували 24 квітня. Якщо інформація підтвердиться, друге покоління носимого пристрою надійде на ринок пізніше оригінальної моделі. Глава Quanta Баррі Лам очікує значного зростання відвантажень нових Apple Watch завдяки поліпшенню програмної та апаратної складової пристрою.

За повідомленнями ЗМІ, Apple розглядає кілька можливих варіантів оснащення Apple Watch другого покоління. В одній з версій мова йде про інтеграцію камери FaceTime, яка дозволить здійснювати відеодзвінки. Передбачається, що модуль камери буде вмонтований у верхню частину рамки смарт-годин.

Крім того, в Купертіно планують зробити гаджет менш залежним від iPhone. Це стане можливим завдяки інтеграції нового Wi-Fi-чіпа, який забезпечить базові комунікаційні функції. Втім, для виконання таких завдань, як отримання оновлень та синхронізація медіафайлів, швидше за все, як і раніше буде потрібно сполучення зі смартфоном.

Час автономної роботи на одній зарядці акумуляторної батареї, якщо і покращиться, то незначно. Дослідження показують, що середньостатистичний володар «розумного» хронометра завершує свій день з 30-40% залишкового заряду, а заповнення запасу енергії в нічний час, як правило, не є проблемою.

За оцінками аналітиків, в 2015 фінансовому році, який для Apple завершився наприкінці вересня 2015 року, Apple реалізувала 7600000 примірників Apple Watch, що більше, ніж у будь-якого іншого виробника смарт-годин (середня ціна $ 530). Таким чином, каліфорнійський гігант заробив на носимой електроніці понад $ 4 млрд.