​Apple закриє App Store для розробників з 22 по 29 грудня

21 ноября 2015

Apple закриє App Store для розробників з 22 по 29 грудня

Розробники, зареєстровані в програмі Apple Developer, отримали офіційні повідомлення про те, що в період з 22 по 29 грудня цього року ресурс iTunes Connect припинить роботу. Цей сервіс використовується для публікації ігр та додатків в App Store.

В офіційному листі Apple повідомила, що під час перерви в роботі iTunes Connect розробники не зможуть відправляти для розміщення в онлайн-магазин нові програми та ігри, а також робити релізи оновлень для існуючих продуктів.

«Найбільш зайнятий сезон для App Store майже настав. Переконайтеся, що ваші програми оновлені і готові до зимових канікул. Нові додатки і оновлення не будуть прийматися в період з 22 по 29 грудня, тому будь релізи повинні бути відправлені на розгляд, схвалені заздалегідь. iTunes Connect буде доступний для розробників в звичайному режимі ».

App Store - найбільший сервіс подібного роду. Це єдиний офіційний канал продажу додатків для смартфонів iPhone, планшетів iPad і плеєрів iPod touch. За офіційною статистикою на кінець вересня, кількість додатків в App Store перевищила 1350000, з них більше 600 000 призначено для iPad. Частина випущених програм безкоштовна, а середня вартість більшості платних варіюється від 15 і 59 рублів до 279 рублів. У липні цього року App Store виповнилося 7 років.

Розробникам додатків для iOS дістається 70% прибутку від продажів в App Store. У загальній складності, Apple виплатила програмістам більше $ 10 млрд.

У попередні роки Apple також закривала iTunes Connect на семиденні різдвяні канікули.