Apple змінить механізм роботи шарнірів MacBook

30 января 2017

Восени минулого року компанія Apple випустила оновлені ноутбуки MacBook Pro. Вони стали істотно компактніші попередників, отримали нову клавіатуру, втратили більшість старих роз'ємів, а також фірмового світиться логотипу-яблука, але натомість отримали сенсорну панель Touch Bar. У майбутніх моделях виробник може змінити ще один елемент ноутбуків шарнір. "Яблучні" лептопи славляться тим, що їх можна з легкістю відкривати і закривати однією рукою, а незабаром це можна буде робити ще простіше. Такий висновок був зроблений на основі патенту Apple, в якому описується нова система шарніра з використання пружини у вигляді валу. Бувають випадки, коли для відкриття або закриття верхньої частини ноутбука потрібно докласти додаткове зусилля.


У звичайних шарнірах опір по всьому діапазону руху шарнірного вузла фіксоване і не може відрізнятися на конкретних ділянках переміщення або в певних напрямках. Ідея нового винаходу полягає в тому, що нова система шарніра з використанням торсиона дозволить простіше і швидше відкривати кришку MacBook, а також налаштувати кут нахилу дисплей на свій смак.


Таким чином, кришку ноутбука буде простіше відкривати на початку, а потім, за рахунок більшого опору, можна буде вибрати потрібний кут нахилу екрану.