​Appster - потужна утиліта для перегляду додаткової інформації про додатки і твіки на iPhone

12 января 2016

Appster - потужна утиліта для перегляду додаткової інформації про додатки і твіки на iPhone [Cydia]

Appster - безкоштовна утиліта для пристроїв з джейлбрейком, яка дозволяє переглядати детальну інформацію про встановлені додатках. З її допомогою можна дізнатися ідентифікатор збірки, версію програми, її розташування, ім'я розробника і так далі. До каталогу кожного встановленого додатка можна перейти безпосередньо за допомогою iFile.

На цьому можливості Appster не обмежуються. Перш за все, утиліта дозволяє легко копіювати інформацію про встановлені на пристрої додатках. Інформацію з кожного поля можна відправляти електронною поштою.

Поряд з можливостями експорту, доступного за допомогою кнопки в правому верхньому куті програми, Appster може приховувати доступні в App Store оновлення. Це зручна функція для тих, хто хоче використовувати старі версії iOS-додатків.

Крім перерахованого вище, на вкладці Cydia Tweaks можна подивитися доступні репозиторії і всі встановлені твіки. Як і у випадку зі списком додатків, інформацію про аддонах можна переглядати, копіювати й експортувати. За допомогою швидких посилань можна відкрити пакети в Cydia або подивитися їх опис в Safari.

На вкладці Apple можна отримати додаткові відомості про програмах, які встановлено на пристрої за замовчуванням. Наприклад, у розділі Messages можна спостерігати розподіл повідомлень по діалогам.

Appster не можна назвати додаткам, здатним додати на iPhone надздібності, але воно дозволяє дізнатися важливу інформацію про встановлені програми і твіки. Безкоштовну утиліту можна знайти в репозиторії BigBoss.