​Блогер на день відмовився від iPhone 6 Plus на користь Nexus 5X і розповів про свої враження

16 декабря 2015

Блогер на день відмовився від iPhone 6 Plus на користь Nexus 5X і розповів про свої враження

Саманта свій звичний смартфон і мобільну платформу на новий пристрій з іншою операційною системою - не найпростіший крок. Багато користувачів дуже скоро починають шкодувати про заміну. Публікація на форумі Reddit блогера Are-you-really-sure розповідає про враження власника iPhone 6 Plus, який перейшов на Nexus 5X.

Список переваг Nexus 5X на думку новоявленого власника «гуглофона»:

«Операційна система працює дуже швидко. Вона набагато, набагато швидше, ніж iOS 9.2 на моєму iPhone 6 Plus. Часом така швидкість приводила до плутанини в моїх власних діях. Це дивовижно".

«Мені дуже сподобалася детальна настройка системи. Я відрегулював кілька повзунків рівня гучності і гнучко налаштував режим «Не турбувати» для буднів і вихідних ».

«Екран смартфона сам включається, коли я беру його в руки!»

«Google Now on Tap - чарівна річ, коли працює».

Досить цікаво, якщо врахувати, що мова йде не про флагманську модель Nexus 6P. Особливо власника iPhone вразила функція Google Now on Tap, яка дозволяє отримувати інформацію з різних джерел. Ідея полягає в тому, що Android-користувач може отримувати більше відомостей про те, що він робить в даний момент на смартфоні, не виходячи з відкритої програми або веб-вкладки.

Що ж стосується недоліків Nexus 5X, то Are-you-really-sure вказав наступне:

«Мені доводиться перезавантажувати смартфон, щоб програма Камера змогла знайти камеру! Ви серйозно?".

«Google часто не надає ніякої зворотного зв'язку. Якщо ви не розумієте, як саме працює та чи інша річ, то ви не можете добитися пояснень. Наприклад, зараз Now on Tap у мене не працює. А коли я активую якоїсь перемикач і натискаю «Оk», то перемикач повертається у вихідне положення без будь-яких роз'яснень ».