​Фанат Android назвав 3 головні проблеми iPhone 6s

28 октября 2015

Фанат Android назвав 3 головні проблеми iPhone 6s

Блогер Бред Рід після кількох років використання Android-пристроїв не витримав і все-таки купив собі iPhone 6s. Вивчивши переваги нового смартфона від Apple, він в цілому залишився задоволений покупкою. Але, на жаль, ідеальних гаджетів не існує. І у випадку з iPhone 6s мають місце нюанси, які можуть розчарувати. ЯБКО пропонує розглянути скарги Android-користувачів на iPhone 6s.

Проблема №1: 16 ГБ пам'яті в базовій комплектації.

Перший неприємний момент наздогнав мене ще до покупки. Я повинен був заплатити додаткові 100 доларів, щоб отримати пристрій з достатнім обсягом вбудованого накопичувача. Якщо поглянути на флагманські моделі інших компаній, таких як Samsung, то ми побачимо, що вони пропонують мінімум 32 ГБ для зберігання даних. Але Apple досі не відмовилася від свого мінімального стандарту.

Так, у мене є можливість зберігати фотографії в iCloud, а для прослуховування музики використовувати Apple Music, замість того, щоб зберігати треки на пристрої. До того ж, iOS 9 важить всього 1,3 ГБ і не займає багато місця.

Тим не менш, дуже неприємно, що на сьогоднішній день iPhone 6s на 16 ГБ не може надати кращого досвіду, якщо врахувати постійно зростаючий розмір ігор і додатків, а також одну з головних особливостей оновленого смартфона - зйомку 4К-відео.

Я не з тих, хто встановлює масу додатків на свій телефон, але через тиждень використання програми зайняли близько 5 ГБ сховища. Це несуттєво для моїх 64 ГБ, але будь я власником молодшої моделі, то вже б почав бити тривогу через нестачу пам'яті.

Проблема №2: час роботи від батареї не такий великий.

Я не робив будь-яких спеціальних тестів на цей рахунок, тому це може бути лише моєю уявою. Дуже добре, що Apple дає хорошу можливість відстежувати вплив додатків на рівень заряду батареї. Я вже зробив вибір на користь Safari в якості свого основного браузера, прийшовши в жах від статистики використання батареї Google Chrome.

iPhone 6s має акумулятор на 1715 мАг, і такий обсяг достатнім можна назвати лише з великою натяжкою. Я турбуюся за час роботи від батареї через пару років. Іншим виробникам смартфонів вже вдалося створити більш тонкі і автономні пристрої. Сподіваюся, Apple порадує нас чимось подібним в найближчому майбутньому.

Я чув, що батареї нових iPhone не завжди гарні на початковому етапі використання, тому що пристрій може завантажувати додатковий контент і настройки, індексувати вміст. Сподіваюся, що це дійсно так, і не буду вважати свою думку про автономність остаточним.

Проблема №3: купа невикористовуваних додатків від Apple.

Можливо, це незначний мінус, але я дійсно хочу мати можливість видаляти багато попередньо встановлені програми. Чому я вважаю цей мінус незначним? Справа в тому, що в Android така свобода дій і заміна базових програм на сторонні може піддати ваш пристрій ризику зараження шкідливим ПЗ. Незважаючи на це, я б хотів очистити пам'ять свого iPhone від непотрібних додатків, а не ховати всі їх в одній папці на домашньому екрані.

Як було сказано вище, фанат Android залишився задоволений iPhone 6s. Але якщо Apple хоче зробити смартфони більш привабливими для користувачів «гуглофонів», їй коштувати приділяти увагу в першу чергу цим трьом моментам.