​Фанат Android назвав 5 переваг флагмана LG G5 над iPhone 6s

27 февраля 2016

Відсутність інновацій - давня претензія до виробників смартфонів. Пристрої стають тоншими, продуктивніше, діагоналі екранів ростуть, а роздільна здатність дисплеїв дасть фору багатьом телевізорам і моніторам. При цьому на вигоду зовнішній красі і компактності нове покоління гаджетів іноді навіть втрачає функціональність: наприклад, Samsung Galaxy S6 втратив слот для карт microSD і водонепроникність. Хоча корейці швидко отямилися - в Galaxy S7 роз'єм для карт і захист від води повернулися.

LG на цей раз пішла своїм шляхом. Мабуть, в компанії зрозуміли, що, якщо зробити G5 просто трохи краще G4, це не принесе успіху. Тому вони вирішили ризикнути. LG G5 виробник гордо називає першим смартфоном на основі модульного дизайну. Інтерес до пристрою, представленого на MWC 2016, великий. Ще б пак, адже це перший подібний продукт, який випущений великою корпорацією і буде доступний на прилавках роздрібних магазинів.

Однак модульний дизайн LG G5 - далеко не єдина перевага апарату, який повинен скласти конкуренцію iPhone 6s. На думку автора тематичного ресурсу PhoneArena, який порівняв новинку з флагманським смартфоном Apple, є щонайменше п'ять пунктів, за якими LG G5 обігрує свого конкурента.

1. Знімний акумулятор

LG G5 має від'єднувати нижню частину - це і є той самий єдиний модуль, який можна замінити іншими. При його вилученні з'являється доступ до батареї, а це означає, що можна швидко замінити сів або вийшов з ладу акумулятор. Стандартний модуль нічим не примітний, на те він і стандартний: мікрофон, динамік, роз'єм USB-C і логотип LG - ось і всі деталі.


2. Більший і більш чіткий дисплей

Модульність - це ключова, але не єдина цікава особливість нового смартфона LG. Дисплей діагоналлю 5,3 дюйма виконаний за технологією IPS і має здатність 2560 × 1440 точок і щільність пікселів 554 ppi. Екран більше, ніж у iPhone 6s і займає 70% передньої панелі пристрою. Дисплей iPhone 6s має розширення 1334 x 750 пікселів і щільність 326 ppi.

3. Функція Always-on Display

Головна «фішка» дисплея LG G5 - технологія Always-on Display. На екрані є спеціальна область, куди виводяться час, дата і різні повідомлення. Ця область активна постійно, що дуже зручно - не потрібно постійно розблокувати телефон, щоб подивитися час і перевірити, чи не написав хтось повідомлення. Функції Always-on Display потрібно всього 0,8% потужності акумулятора на годину. При цьому чимало енергії економиться за рахунок того, що користувач не буде постійно розблокувати смартфон для перевірки часу і повідомлень: за статистикою, людина робить цю операцію 150 разів за день.

4. Слот для карт microSD

На відміну від «яблучних» флагманів LG G5 підтримує карти пам'яті Micro SD, що спрощує обмін даних телефону з комп'ютером і дозволяє при необхідності легко розширити доступний обсяг гігабайтів. Це відкриває більше можливостей для зберігання необхідної інформації. Користувач апарату може без праці збільшити базовий обсяг пам'яті смартфона на 32, 64 і навіть 2 ТБ.

5. Набір модулів та аксесуарів

Користувач LG G5 може замінити стандартний модуль з батареєю. Поки компанія пропонує два варіанти. LG CAM Plus позиціонується як рішення для тих, хто постійно використовує смартфон як фотоапарат. Головне його призначення - полегшення процесу зйомки. Досягається це за рахунок більш зручного хвата і додаткових кнопок на корпусі: спуску затвора, включення камери, записи відео, зуму і LED-індикатор. Всередину вбудована додаткова батарея ємністю 1200 мА · год.

Другий варіант заміни стандартного модуля - аудіоплеєр LG Hi-Fi Plus з B & O Play. Пристрій підтримує відтворення звуку з частотою дискретизації до 384 кГц. У плеєрі використовується зв'язка ЦАП ES9028С2M і підсилювача 9602С компанії ESS. LG поки не розкривала планів з випуску інших модулів, але напевно вони є.

В рамках екосистеми LG G5 представлена широка лінійка додаткових пристроїв. Серед них окуляри віртуальної реальності LG 360 VR, які імітують перегляд 130-дюймового телевізора, компактна камера з кутом огляду 360 градусів LG 360 CAM. Остання може підключатися до G5, дозволяючи користувачам самостійно створювати панорамний контент з роздільної здатності відео 2K і записом об'ємного звуку 5.1 на три мікрофони в ручному режимі. Нарешті робот LG Rolling Bot - це додатковий пристрій, яке перекочується як м'яч, при цьому фотографуючи і знімаючи відео за допомогою камери 8 Мп.

Бонус: металевий корпус без пластикових вставок

Одним зі слабких місць в дизайні останнього покоління iPhone є «обідки» антени, які візуально розділяють цілісний металевий корпус iPhone 6s і iPhone 6s Plus на кілька частин. Для металевого LG G5 ця проблема не актуальна: південнокорейський виробник вирішив її, інтегрувавши антени в корпус пристрою.